Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apple September 9 event

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

iphone kullanmayanlara fakir muamelesi yapmak ta biraz saçma olmus burada iphone çok güzel bilmem ne diyen insanlar s5 konusunda yardırıyorlar mesela. s5 te 2k alık alet, misal ben m8 kullanıyorum bundan önce de yıllarca iphone kullnadım şu an ip6 yi babası tasarlamıs gibi savunan arkadaşlar 6600 kullanırken ben iphone clasic kullanıyordum. Ama şurası net yani olmamıs bu alet ama her zaman söylüyorum ios büyük bir artı işini bilen iphone kullanıcıları için ama gerisi koyun sürüsü gibi sadece apple oldugu için alan milyonlarca insan mevcut.
Sosyal ağlarda paylaş

6+ almaya karar verdim ancak 16gb mı 64gb mı emin değilim, şu anki 16gb mailler uygulamalar fotolar ucucuna müzik yok:S icloud la idare edebilirim gibi 16gb seçersem, büyük ekran büyük sorumluluk gerektirirecek gibi.

Saat iyi olabilir bu yeni sağlık uygulamasıyla ama şişmanlar düşünsün sdf altın olanın lacivert kordonlusunu takım elbiseyle giymek için alabilirim, çokta gerekli bulmadım açıkçası.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Dworgian said:

di said:

Abi yorulmadiniz mi Apple'in sitesine girip 3-5 tik ile gorebileceginiz ozellikleri sormaktan?

Gecmis sayfalarda da boyut sormus mesela biri. Sorup cevap bekleyene kadar 50 kere girip bakarsiniz lan.

yorulmadık. bilen biri güzelce 2 cümlede özetleyebilecekken kasmak istemiyoruz misal.

ben de bunu anlamıyorum. soran sorar abi cevap vermek istemezsen vermezsin. sorulması niye geriyor sizi anlamadım ki. burada google a 3 kelime yazıp bulabileceği şeyi soranlara bile bakıp söylüyorum ben gerektiğinde, bundan gocunmuyorum da.

nolur yani =)

Hem yapmiyorum hem de "google'da aramayanalara laf soyluyorum ben de" demen takdire sayan olmus. (tu)

okuduğunu yanlış anlamışsın bilader.

google da bakılabilecek şeyleri soranlara bile "ben bakıp söylüyorum" = "ben google dan bakıp söylüyorum cevabını"

(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...