Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

spora başlayamayanlar klubü

barbu

Öne çıkan mesajlar

sdfgsdfjhsjh

sanssizsansli said:

yumruğunu yüzüne doğru çevirirsen biceps topun daha belirgin çıkar xunn.

Abi kollarımı gören düşmanlarım direkt kaçmaya başladıkları için hiç sıkmama gerek olmadı daha önce, bilmiyorum o yüzden işin düsturunu.
Sosyal ağlarda paylaş

1 nisanda yeni işe başlıyorum ben, eve dönüş saatlerim belli olsun evin hemen dibinde bi MAC var başlıcam ben.

Şu an 1.77 boy 55 kg.

Sigarayı cold turkey bırakmaayı düşünüyorum başlayınca, hayvan gibi yiyorum sigaram yokken çünkü. Başka türlü nasıl kilo alırım bi fikrim yok. 10 senedir 55 kiloyum çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

Kum torbasını garanti takıyorum zaten. Cuce'de var, dünyanın en keyifli şeyi yumruk atmak.

Yumruk atmıyorsanız gerçekten hayattan zevk almıyorsunuz beyler.

ps:

Abi erkek vücudu ne kadar inanılmaz birşey ya. Hani kadın vücudu aşırı iyi tamam mı. Ama inanılmaz değil ya. Hah işte ideal erkek formu çok saçma sapan.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi şakası yok, kesinlikle erkek vücudu çizmeyi daha çok seviyorum.

Cümleler baya ibne çıkıyor ondan kaçış yok da, azıcık dikkat edersen hiçbir kaslı erkegin vücudu aynı değil o çok enteresan bi mevzu.

Mesela kaslı zenci ve kaslı beyaz arasında çok bariz form farkları var kaslarda. Hani ben zenci kaslı adam çizsem, surat çizmesem bakıp anlarsın bu adam zenci diye.

Form güzel şey, formun kıymetini bilmekte tadını çıkarmakta homoluk yok beyler.

Captain America: First Avenger izlerken kapsulden çıktıgı sahnede OFFFF olmuyorsanız o zaman bir ibnelik var aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

1 nisanda yeni işe başlıyorum ben, eve dönüş saatlerim belli olsun evin hemen dibinde bi MAC var başlıcam ben.

Şu an 1.77 boy 55 kg.

Sigarayı cold turkey bırakmaayı düşünüyorum başlayınca, hayvan gibi yiyorum sigaram yokken çünkü. Başka türlü nasıl kilo alırım bi fikrim yok. 10 senedir 55 kiloyum çünkü.

bak ben senin gibiydim. 181 55kg. kilo almak için çok uğraştım. taktik ne yiyorsan 2 katını yiyeceksin. normalde 3 porsiyon döner yiyorsan 6 yiyecen filan. sana bağlı

ama sorun şu. göbekli alıyorsunn kiloyu sdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Captain America: First Avenger izlerken kapsulden çıktıgı sahnede OFFFF olmuyorsanız o zaman bir ibnelik var aslında.

benim de tam istedigim vucut o işte. şimdi 80e düşeyim %10 yağ oranına. kışın bulku koyayım tam öyle olacağıma inanıyorum çok az kaldı artık. of.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...