Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

spora başlayamayanlar klubü

barbu

Öne çıkan mesajlar

hmmm o zaman az onceki laflarimi kagida cikti yapip yiyorum hemen. oyle dusunmemistim.

kalp ritmini hizlandiriyor
hafif terleme var
vucut kimyasallarinda degisme

bence de spor sayilir bu, gerekli kriterlere uygundur.

sonuc: zumba izlemek bir spordur

ha bu arada az sonra yataktan cikip pizza yiyecegim.. cok sukur bugun de sabah sporu yapmadik.
Sosyal ağlarda paylaş

Drall said:

Yoga baya baya iyi, yapana totoş diyen totoştur. O kadar iyi. Fakat gel gör ki altı aylık kayıt bin lira falan nakitte, koyamıyosun çıkarıp :( tanışma paketi 1ay 140tı baya iyiydi o. bir rüyaymış bitecek, 2 günü kaldı :(

Yoga salonları öyle oluyor ne yazık ki başka türlü para kazanmaları mümkün değil. Büyük spor tesislerinde de genelde iyi hocalar olamıyor ne yazık ki. Onun dışında evet yoga güzel fakat hoca çok önemli. Birde yoga salonlarındaki ortam çok sinir bozucu. Kadınlar matinesi gibi oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim kayıtlı olduğum spor salonu havlu servisini kaldırmış sebebi de hijyenmiş (yersen). Ben kayıt olurken havlu kullanımı için ekstra para aldınız dedim, onu zart beyle konuşun dediler. Zaten birsürü para verip doğru düzgün gitmiyordum spora iyice beter etti pislik herifler.

Havlu içinde su alınan otomata tek kullanımlık havlu koymuşlar 1.75tl mi ne de para istiyorlarmış tanesine.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

neden ya, başlamak isteyip de başlayamayanların ağlayış noktasıydı ne güzel.

manasiz degil mi?

bir seyi istiyorsan yaparsin.
yapamiyorsan da bir daha istemezsin yani.

istiyorum ama yapamiyorum durumu

a- yeterli maddi imkanin yoktur
b- yeterli vaktin yoktur

gibi durumlarda biraz gecerli oluyor. ki uzun vadede bu durum "baslamama"ya donuyor. aglanacak bir durum olmuyor.

spora baslamayamamak yoktur, spora baslamamak vardir.

cunku spor harbi gereksiz lan.
Sosyal ağlarda paylaş

Caguar said:

Benim kayıtlı olduğum spor salonu havlu servisini kaldırmış sebebi de hijyenmiş (yersen). Ben kayıt olurken havlu kullanımı için ekstra para aldınız dedim, onu zart beyle konuşun dediler. Zaten birsürü para verip doğru düzgün gitmiyordum spora iyice beter etti pislik herifler.

Havlu içinde su alınan otomata tek kullanımlık havlu koymuşlar 1.75tl mi ne de para istiyorlarmış tanesine.

bundan sonra spora gitmemeye mi karar verdin? spor yapmamaya mi karar verdin?

yeminimi bozdum ulaaan! mi dedin..
Sosyal ağlarda paylaş

fark etmemiz gereken sey su ..orasi bir ticarethane..hepsi icin soyluyorum..ne icin giderseniz gidin -kilo vermek baldir bacak gormek kas yiginlari arasinda escinsel yaninizi tatmin etmek..- adamlarin tek istedigi sizin paraniz..

en ideal musteri de senelik kayit parasini ve ozel antrenor parasini pesin verip de bir daha ugramayan musteri..o yuzden..ilgi alaka parayi verene kadar..
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

Caguar said:

bundan sonra spora gitmemeye mi karar verdin? spor yapmamaya mi karar verdin?

yeminimi bozdum ulaaan! mi dedin..

Birşeye karar vermedim. Ama şimdi bir de havlu taşımam gerekiyor giderken ve çantama havlu koyarsam terlik koymaya yer kalmıyor. Duşa terliksiz girip çıkıyorum. Zaten hocaları da değiştirmişler biri kalas biri de havalı bir tip. İyice soğuttular spordan. Şimdilerde de sadece havuz için gidiyorum salona.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...