Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

spora başlayamayanlar klubü

barbu

Öne çıkan mesajlar

kizdim.
cardio dedigin zaten isinmak icin yapilan zimbirti degil midir, ben tamamen o mantikla giristim. yerimizde 2 ileri 1 geri mehteran gibi hareketler yapicaz, oldugumuz yerde yavas tempo kosar gibi yapicaz falan diye gayet rahattim.
hic boyle 5 dkda ana aglatacak seviyeye gelecegini dusunmemistim. sonra da videodaki adam BIRAKMA BIRAKMA bak az kaldi, bak yarisi bitti diye diye biraktirtmadi valla. pislik adam.
Sosyal ağlarda paylaş

bugun yolumu sasirip metroya gidecegime alisveris merkezine dogru yurumusum. geri dondum. demek ki fazladan 100m+100m toplam 200m yol yurudum. cok hizli tempoda yurudugum icin kaslarimin calistigini ve enerji yaktigimi hissettim.

nabzimi kontrol ettim ve cok iyiydi. GUP GUP atiyor kalbim..

cok saglikliyim cok sukur.

bunu kutlamak icin sbarro'dan iki pizza yedim. metabolizma hizlansin diye sarimsakli yedim onu da ;)

yilbasindan sonra spora baslamayi dusunmuyorum halen.

not: cunku spor hayatimin bir parcasi. spora baslamak cok banal ya
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

bugun yolumu sasirip metroya gidecegime alisveris merkezine dogru yurumusum. geri dondum. demek ki fazladan 100m+100m toplam 200m yol yurudum. cok hizli tempoda yurudugum icin kaslarimin calistigini ve enerji yaktigimi hissettim.

nabzimi kontrol ettim ve cok iyiydi. GUP GUP atiyor kalbim..

cok saglikliyim cok sukur.

bunu kutlamak icin sbarro'dan iki pizza yedim. metabolizma hizlansin diye sarimsakli yedim onu da ;)

yilbasindan sonra spora baslamayi dusunmuyorum halen.

not: cunku spor hayatimin bir parcasi. spora baslamak cok banal ya
Sosyal ağlarda paylaş

spor yapmak kolay olmali tabii.

yahu telefonlar hayati kolaylastirmak icin,
toplu tasima oyle
ilaclar, yiyecekler, yemeksepeti bile hayati kolaylastirmak icin

e spor yapmak da kolay olmali.

cile cekmeye mi geldik dunyaya. takilin pasalar gibi. her gun 100m fazla yuruseniz yeterli. bunlardan daha uzun yasarsiniz yaw.

adamlarin ne ictigi, hangi katkiyi aldigi belli degil.
kas yapicam derken cukleri kalkmiyor adamlarin. dahasi mi var. adam sonra bunu daha da kafasina takip "dur gidip kas yapayim da erkek gibi goruneyim" moduna giriyor garibim.

buna da spor yapmayi falan hatirlatmayin, onun yerine hayatini yasa yavrum evladim benim
Sosyal ağlarda paylaş

Bugun markette ozellikle saga ceken bir alisveris arabasi aldim.
Ben icerisine yilbasi icin satin aldiklarimi yukledikce asiri derecede saga cekmeye basladi. adeta bir kaplan gibi saga ceken bu arabayi sola ceke zorlaya sol kol calistim.

cok iyi geldi gercekten de.

dun de sag kol calismistim ama nazar degmesin diye buraya yazmadim. solu da calistiktan sonra yaziyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir hafta önce 20.kez spora başladım. Günde 3 saat spor yapıyorum, 1 saat uzay yürüyüşü dedikleri alet veya koşu bandında kosu(ortalama 9km hizla) sonra ağırlık.Egitici olmadığı için salonda sırayla hareketleri yapıyorum bodoslama, bakalım kaç kg vereceğim sakatlanmadan önce. 82 ile başladık, göbek çevresi 97,kas oranı herhalde yüzde 3-5 i geçmez.
Şöyle çalışma programı bulabileceğim site bilen varmı, salonda her türlü alet var ama öğretici yok, resimli birşeyler lazim
Sosyal ağlarda paylaş

iste sporun zararlari
http://www.milliyet.com.tr/kas-yapayim-derken-vucudu-pisti-/dunya/detay/2172968/default.htm

bugun karda yururken kaymayi engellemek icin dengemi korudum.. iyi bir leg day oldu.

ayni zamanda su birikintilerinin ustunden atlayarak plyometrics calistim.

rocky gibi karli ortamda calismak cok iyi geldi.
eve gelince kediyi 4x30set kaldirip indirdim.

cok eglendi kerata.
Sosyal ağlarda paylaş

neden boyle oldu peki? bunu dusundun mu?

seni oldurmeyen sey guclendirdi de ondan.
hic cok uzun yasayan, okuz gibi kasli amca gordun mu? boyle bir dunya yok cunku. tombik yanakli, gobekli amcalar 80e kadar yasiyorlar.
ama spor yapanlar erken yasta halisahada kalp krizinden, spor salonunda beyin kanamasindan geberip gidiyorlar. dostlari ise "olm adam öldü!! makine bosaldi hacit!!!" diye seviniyorlar.

spor yapmamak icin daha guzel bir gostergeye ihtiyac mi var?
Sosyal ağlarda paylaş

bugun spor yapmak icin eve dostlarimi cagirdim.

malum grip mevsimi diye hepsine cig kofte yogurarak bilek ve kol kaslarima iyi bir antrenman yaptim. sonra kosup cig kofte atarak kardio calistim.
yemekten sonra ise tum herkese 7file portakal suyu siktim.
ama bilmedikleri bir sey vardi ki o da kaslarim daha da celik gibi olsun diye tum portakallari yemelik secmis olmamdi.

supercharged 5x5 programi ile cok guc uygulamam gerekse bile tamamini bitirdim.

cok iyi bir workout oldu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...