Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

spora başlayamayanlar klubü

barbu

Öne çıkan mesajlar

spor yapmak cesarete de etki etmiyor demek ki.

iki kilo kaldiramayip, kavanoz kapagi acamayan kadinlar karsisinda egilecekseniz hala, ne diye BEN BENCHTE 90KILO BASTIM muhabbeti yapiyorsunuz ki?

90 degil 150kg bassan ne olacak? evde kullanamadigin belli. iste mi kullanacan? onu yapan makine var lan. tek tusa basiyorsun, 20gr kuvvet gerekmiyor.

gundelik vakit kaybi ha..
bir de milletin foto spamlamasi var ya..
"ben cok kaldirdim!!!"
"bugun gene saglikli bir tavuk yedim. tavuk icinde arsenik ve antibiyotik de varmis!"
"o kadar saglikliyim ki icinde ne oldugunu fda tarafindan onaylanmamis tabletleri, ne boka yaradigini bilmesem bile bilirmis gibi yorumlarla aliyorum!"
"bu tabletleri kazim abi kullandi, cok iyimis. yooo dostum yooo koca kari ilaci degil! science hem de broscience!!"

ya olm var ya sunlarin
"ayakkabi aldim"
"oglen kizlarla sushi keyfi"
"ay bugun diyetimin 12.gunu ve canim tatli cekti"
"bu tabletler midende sisiyormus, yemiyormussun"
"selin soyledi ya sekerim tarcin adet zamanindaki cikolata ihtiyacini gideriyormus bak ona da doktoru soylemis!"

ile arasindaki tek fark, kadinlarin evde kavonuzu acamasa bile agirlik kaldiran arkadaslari kavanoz kapagina sicirtabiliyor olmasi yani.

bugun 2km yurumusum.. taksi bulamadim yoldan. bulana kadar yurudum. 1km'yi 10dk'da yuruyecek hizla yurumusum..
evde kavanoz actim bi de
simdi kuru falan yerim ya. olmadi subway de olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

elma said:

http://www.youtube.com/watch?v=DehdMKIMLFY

siz kaslılar gibi atletle gidemeyeceğim için soruyorum,
ne giyilmeli lan sporda?

şortla cardioyu daha rahat yapabildiğimi hatırlıyorum, eşofman yerine,
tamam ağırlık kaldırırken falan pek farketmez ama ne bileyim.

how to beginner videosu falan koyun düzgün bir şekilde, yarın dönebilirsem izmir'e başlıyorum yoksa cuma kesin, bi alışveriş yapayım (yaptı ama gidemedi)
Sosyal ağlarda paylaş

abi trollemiyorum ki? gercek bu..

kac set cikiyorsun sen merdivenleri, inerken anductor magnuslarini kasiyor musun? kac kg ile cikiyorsun ki sen? agirlik tasimiyorsan isin ne senin burada? pre-workout olarak ne aliyorsun. biz 450gr atinkini, essek sutu ile karistirip iciyoruz cunku icinde buyume hormonu var onun..
Sosyal ağlarda paylaş

Şort ile daha rahat koşarsın , birde koşu taytları var ama sıkıntı olabilir. Şort - tişört giy. Diz altı şort olmasın koşarken takılır durur. İlk defa koşacaksan uzun süreden beri hafif tempo ile başla yardırma ilk günden. Her gidişinde yavaş yavaş tempo ve zaman arttır.
Olmadı merdiven çık :)
Sosyal ağlarda paylaş

abi adina uygun, spora baslayamayanlar klubu.
kurallara da uygun hatta.

neye gore, nasil banlayacak.

gerci 2. kismi daha onemli. beni banlasalar ne olacak?
biz spora baslayamayanlar, sizin yaptiginiz ve insanlari zorladiginiz sporu gereksizlik olarak gorenler hep burada olacagiz ve hep gercegi konusacagiz.

bir spora baslayamayan dasaaa gider
bin spora baslayamayan dasaaa gelir

Saygilarimla,

spora baslayamayan dasaaa
Sosyal ağlarda paylaş

ki elesso bana "simdi konusabilirsin, sikinti yok" diye hak vermisti. simdi hemen R...

olmaz.
delikanli adam sozunu tutar eleesssooo
elesso said:

aynen tam aradığım kilodaki erkek....

yok abi zayıfmışın. tombişsen lolo yapma diyecektim bulgur mulgur diye.

şimdi konuşabilirsin sıkıntı yok asddfg
Sosyal ağlarda paylaş

benim yan masamda bir kız var, bütün gün buradaki diğer kızlara pasta börek çörek ikram ediyor...

yiyelim yemek ne güzel diyor. sürekli yemeli içmeli muhabbet açıyor, şunu yiyelim bunu yiyelim diye milleti gaza getiriyor... ama kadın 45 kilo(165cm boy)...

ve dağıttığı şeylerden yediğini hiç görmedim, öğlen yemeğinde yarım porsiyon köfte söylemişliği var.

sende bir özlemsin dasaaa, gizli amaçlarınız var biliyorum. ben bozarım bu oyunu

o kızında arkasından sizi şişmanlatmaya çalışıyo diye bilinçlendiriyorum diğer kızları.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...