Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

spora başlayamayanlar klubü

barbu

Öne çıkan mesajlar

Marty said:

urladaki nasil?

bildigin peynirli borek gibi gorunuyor fotodaki

icerik karisik abi..hamuru yayar ustune 2 yumurta kirip yayar o yumurtalar hamuru citirlastirirken kasari salam sucuk artik eline ne gelirse yardirir icine tam pismeden kapatir bohcalar verir..

daha yumusagini yumurtayi icine kirdiktan sonra kiymali peynirli otlu da olabilir..

bildigin sac boregi gibi degil yalniz..daha hafif incecik..
Sosyal ağlarda paylaş

30kiloluk bidonlari tasidim, palete yukledim, ordan aldim yer hizasindan gogus hizasinda bir yere koydum. toplamda 2 ton mal.

resmen bitmisim ben ya. allan 30kilosunu kaldirirken uf puf ediyorum. soldan kaldirmaya calisirsam ikiniyorum, falan.

su anda ciddi ciddi dusunuyorum spora basliyim diye. bugun yarin gideyim bakayim yakinlarda en duzgun nere var gidilecek.
Sosyal ağlarda paylaş

abi onun kaçarı yok o istek her zaman olacak, ama çözümü belli yani gelip 1 hafta kalıp dönücen. Ben ne zaman yurtdışından hevesle dönsem 2 günde yine kalabalıktan insanların mutsuzluğundan ufak çakallıklarından pis havadan boğulup pişman oluyorum ehe
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

Kahvalti ve aksamin yemegini evde yiyorum. Sabahlari için bir düzen kurdum ama iyi mi bilmiyorum. Beslenmeye dikkat edenlerden gelecek fikirlere acigim.

Kabaca az musli (bu fotodaki cikolatali ve bademli, enerjisi digerine göre biraz daha fazlaymis. 100gr 400 cal gibi. Digeri 300 flndi)
Blueberry 2 3 dene
Yaban mersini 1 kucuk salkim
Badem parçalari bol
Yarim yagli yoğurt
Cilekte iste susu, 1 2 tane dilimliyorum.

Spor yapmayan kilo vermek isteyen icin iyi midir? Sunu koyma dediğiniz bi sey var mi?

Akşamları 100gr fln et izgara yapiyorum.yaninda yogurt, basit salata.
Ek öğün olarak cilek, erik fln. O da adetle.

Overall enerji alisini baya dusurdum gibi geliyordur. Basladigimdan beri yemekten 1 saat sonra açıkiyorum. Mide ufalmaya basladi gibi ama. Daha gec acikmaya basladim.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...