Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yok mu artıran?

Biyik

Öne çıkan mesajlar

bence biyik hakkında konu açanlar aslında biyik'ın gitmesini istemiyorlar. eğer birisinin yaptıkları sizi hoşnut etmiyorsa o zaman onunla ilgilenmezsiniz doğal olarak ancak niyeyse bu böyle olmuyor.

marilyn monroe'nun bu konuya tam oturmasa da, ucunduran dokunduran güzel bir sözü var.

said:
...and never have regrets because at one point everything you did was exactly what you wanted.
Sosyal ağlarda paylaş

Certhas said:

bence biyik hakkında konu açanlar aslında biyik'ın gitmesini istemiyorlar. eğer birisinin yaptıkları sizi hoşnut etmiyorsa o zaman onunla ilgilenmezsiniz doğal olarak ancak niyeyse bu böyle olmuyor.

marilyn monroe'nun bu konuya tam oturmasa da, ucunduran dokunduran güzel bir sözü var.

said:
...and never have regrets because at one point everything you did was exactly what you wanted.

ben de öyle düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Ben bu topiğin amacını anlamadım yani zaten 2 tane topic açmışlar hakkında sonuçta, neden forumun en çok ziyaret edilen bölümüne link koyuyorsun o konulara?

dedim ya son konu kitlenmiş ondan buraya konu açtım.
amacım linç etmek isteyenleri teşhir etmek.
linç kültürüne karşıyım.
Sosyal ağlarda paylaş

Biyik said:

Xaenin said:

Ben bu topiğin amacını anlamadım yani zaten 2 tane topic açmışlar hakkında sonuçta, neden forumun en çok ziyaret edilen bölümüne link koyuyorsun o konulara?

dedim ya son konu kitlenmiş ondan buraya konu açtım.
amacım linç etmek isteyenleri teşhir etmek.
linç kültürüne karşıyım.

Gitmesin / atılmasın diyenlerin hepsi seni seviyor sanıyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...