Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kantai Collection / KanColle

Kaede

Öne çıkan mesajlar

kcv den yapabilirsiniz refresh isini. ilk refreshte cikan kedili resimde kac dakikada bir refresh yapabileceginizi soyluyor. ona dikkat edin. erken refresh sansinizi dusuruyormus. bir de developerlarin dedigine gore refreshlerden once cache bosaltmak sansinizi arttiriyormus. browser cachei 1gb yapmak da. kcv hallediyor ama galiba onu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Good morning! "Can this" next new arrived server opened [today] will be carried out! Open date and time: [2/19 (Thursday) 19:30] open start open method: [lottery] by multistage arrived method open scale: new [about 12,000 people] scale will open server: 6-7 server group plans to introduce ※ adjustment medium

tsi 12:30.
Sosyal ağlarda paylaş

ahah ben de fubuki sectim ama anime etkisiyle. hadi gz rahat rahat keyfini cikarin simdi

verebilecegim en buyuk tavsiye hata yapmaktan korkmadan oynamaniz. zaten yapicaginiz en agir hata en fazla "meh" dedirtir. 2 gunde UIi ezberliyorsunuz, sonrasinda gozu kapali oynarsiniz

bir de sunu soyliyim kolaylik olsun

savas sonrasi cikan iki kanji oluyor

eger abyssallarin tamamini oldurmediyseniz cikan seceneklerden sagdaki gece savasi, soldaki operasyonu bitirip basee geri donmeyi saglar

eger tamamini yokettiyseniz sagdaki operasyonu bitirip basee geri donme, soldaki mapte kaldiginiz nodedan devam etmeye yarar
Sosyal ağlarda paylaş

ehe sağol. evet ben vurkaç yapa yapa 6 destroyerlik filo oluşturdum ama birisinin morali çok düşmüş şimdi yarım saat bekle diyor. :) gidip atilla oynayayım o arada madem ehu. inşaat sırasında bayağı okudum zaten eğlenceli.

neyse yeni gelen gemiyle değiştirdim geçici, yola devam. :p
Sosyal ağlarda paylaş

evet şu yazdıkların çok önemli, 10 tane sayfa açık wiki'de insan kaçırıyor bazen oradan oraya atlarken kritik şeyleri.
http://img4.wikia.nocookie.net/__cb20130901123248/kancolle/images/1/1f/057.jpg
ashigara geldi ikinci CA ahah, iyi gidiyor. :)

şu çıkacak vita oyunu ingilizce'ye çevrilir umarım ya.
Sosyal ağlarda paylaş

wikiden bak expedition rewardlara. baslarda 1-3 ve 1-5 iyidir. bilgisayar basinda gecirdigin vakit fazlaysa hourly rateleri cok iyi. daha sonra aircraft carrierlari buldukca zaten bauxite icin seferberlik ilan ediyorsun

mesela en az yakan destroyerlerden 3 tanesi ile 20 dakikada bir 1-3 spamlersen dogal kaynak kazancini (baux disinda) ikiye katlarsin. toplam sadece 12 fuel 9 ammo yakarlar exp basina. hem de exp dailylerini rahatca yaparsin

soyle de bir tip veriyim. questle erkenden akagi sahibi oldugunda ne kadar op oldugunu anliyacaksin aclerin. hatta 3-4 slotlu cut-in yapabilen gemilerin cogaldikca air superiority de isin icine giricek ve her fleete en az 1 tane ac koymak istiyeceksin AMA dikkat etmez de baux rezervlerini eritirsen hersey durur. sirf bu yuzden baslarda akaginin ucaklarini alip light acleri kullanmani tavsiye ederim. ucaklarinin dusme ihtimali olmayan faceroll sortielerde onemli degil tabi

filo buyudukce kucuk gemileri gozardi etmemeye de dikkat et. isin kaynak idaresi kismini zaten anlamissindir ama daha onemlisi direk destroyer/lc ler ile yapmak zorunda oldugun questler var oyun boyu
Sosyal ağlarda paylaş

evet wiki'de keşfettim sayfayı, ben de 1-5'e yoğunlaşacağım çünkü fuel bitiyor en çok şu anda. gerçi başarısız oldu seferler 2-3 kere orada yazan gemilerden fazlasını bile yolladığım halde ama neyse bakalım denemeye devam. 1-3'e de bakayım.

ca'ların op'luğu anladım zaten ya, world 1-4'te ve pvp'de düşman gelince. :p dediğin gibi cv yaparım yapabilirsem herhalde. kaynak zaten bu tarz oyunlarda çok sıkışık biliyorum. işte açık yanda 100mb kcv zaten, bakıyorum alt-tab'le filan win8 notification da veriyor yazılı & sesli tamir vs bitince o güzel olmuş.

evet o destroyer ve lc kadrosunu doldurdum 2 ve 3 nolu filolara. 1 lc & 5 dd gidiyorlar görevlere.

sağolasın bayağı faydalı ipuçları. aslında başlığını açarız bilg oyunlarına da rahat bırakmazlar ahah.
Sosyal ağlarda paylaş

explerin faillamasi gerekli flagship lvlini tutturamamandan da olabilir ve dedigin gibi radar altindan ucalim baska bolumde ugrasilmaz milletle

air superiority gelince kongounun yesil silahini cikarip yerine recon plane gibi cut-in acan baska bir silah koyarsan 80-90 critle hafif-orta gemilerin neredeyse tamamina tek atar burning love diye bagirarak
Sosyal ağlarda paylaş

ilginç, sayfaya göre yaptım flagship lvl vs ama garanti olsun diye bir dd fazladan yollarım.

kongou'ya recon plane koydum, bir de shouhou yaptım cvl. bakalım deneyeceğim şimdi. yalnız cvl'e ne tarz uçaklar koymam lazım ona bakmam lazım aslında. bir bakınayım.
Sosyal ağlarda paylaş

torpedo bomber (mavi) ve dive bomber (kirmizi) koydum ben aclara ikişer tane ama hiç incelemedim mekaniklerini

torpidolar savaşın ilk fazında saldırdıkları için çok işe yarıyorlar
dive bomberlar da shelling sonrası kalanları toparlıyor

yeşiller hakkında hiç fikrim yok ama air superiority için önemlidirler diye tahmin ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

evet yeşil varmış inv'de, onu da koydum air superiority imiş. ama düşman uçakları gelince kalkıp saldırmadılar nedense. dediğin gibi kongou'ya recon plane koydum air defense yerine, çok iyi oldu. aa'ları da cl ve ca'ya koydum, ca'lara da cl'lerden topları söküp taktım ikincil batarya olarak. çok iyi sonuçlar, acayip farketti world 2-1'de. :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...