Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rus Kızları Türk Erkeklerine Gerçekten Bayılıyor Mu

Istari

Öne çıkan mesajlar

yüzde 98'iniz türkiye'de yaşıyor ve yaşayacak. rus kızına ne odaklanıyorsunuz lan. cidden hedefi rus kızıyla evlenmek falan varsa zaten imkansız bir şey değil kovalasın. da evriminizi türk kızına göre geçirin. dönüp dolaşıp yine ekmek için kovalayacağımız kızlar türk kızları sdfs

bi de köylü kız köylü kızdır. sırf genetik olarak güzel diye moskova'nın varoşlarından kız alamam ben.
Sosyal ağlarda paylaş

ha bu arada gaza gelip ooh moskovaya gideyim de ilgiyi vereyim onlar da bana versin. asi bir denizciyim, esmer guzeliyim falan diye gazla yola cikacaksaniz haberiniz olsun eger esmerseniz barlara discolara falan giremezsiniz kolay kolay. acaip irkcilik var. direkt "kara kafa" diyip kapidan iceri sokmazlar. sarisin falansaniz da hic konusmadan mekanin sahibiymis gibi duraksamadan girin. konusup da turk oldugunuzu belli ederseniz yine problem.
zorda kalirsaniz ingilizce konusun. cat pat rusca falan denerseniz aksandan direkt belli oluyor.

bir de soyle birsey var, simdi aklima geldi. mesela mekan orta seviye bi mekansa hatunlara turk oldugunu belli edince, %90 is dusuyor. turk=kadini besleyen ilgi gosteren adam nedeniyle.
ama mekan ust seviye biyerse ters tepebiliyo. tam hatunu aldim derken nerelisin sorusuna turkiye cevabini verince kari NO NO NO NO diye isyan edebiliyo. turk= kadina yapisir, problem yaratir. nedeniyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

bi de köylü kız köylü kızdır. sırf genetik olarak güzel diye moskova'nın varoşlarından kız alamam ben.

Bunu yapan da gördüm, Rus köylüsü ama boylu poslu fıstık gibiydi, doğurdu ve 5 seneye boşandı zengin koca bulmuş sonra dediler. ilk kocasına da her gece gezip tozalım diye zorlamış, kendi tek gitmeye başlamış sonunda boşandılar, gözü açılıyor yani o köylü kızın İstanbulu görünce.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet bayılıyorlar.Bizzat yerinde gördüm Türkiye'den işçi olarak gitmiş odunlar var yanlarında cillop gibi hatun.
Ama.
Türk gızıylan evlenin.
Kültürümüz farklı,değişir diyip yola çıkmayın,genleriyle oynamak lazım yada milyonda birdir belkide ömür boyu mutlu olabileceğiniz.
Ya siz ona uyacaksınız yada boşanırsınız.
Kaldı ki para suyunu çekince uysanız bile o sizi bırakıyor zaten.
Sonuç kesinlikle bu bence.
Benim kaynanalar rusyada yaşıyor yaklaşık 20 senedir.Ben de 1-2 gittim gördüm neymiş lan bu rus rus diye tutturdukları dassfdadad
dedikleri kadar var fekat lakin.
Huzurlu bir evlilik geçirmek isteniyorsa ya sınırsız zengin olacaksınız yada sırf zaman geçirmelik takılcaksınız.
Benim tespit bu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...