Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rus Kızları Türk Erkeklerine Gerçekten Bayılıyor Mu

Istari

Öne çıkan mesajlar

Anelor said:

73 milyon rus erkeğini itin götüne soktunuz lan yuh.

AHAHAHAHAH
kahkaka attım lan.

abi ben de böyle zannediyordum. sonra gittim kız arkadaşımın babasıyla tanıştım. adam kendisini ailesine adamış gayet düzgün bir adam. sonra komşular falan derken gördüm ki %20 gibi bir ortalama ile böyle adamlar. geri kalanı hakikaten iplemiyor fazla bir şeyi. bütün gün yatıp vodka içip karısını döven adam garipsenmiyor mesela. yahu benimkinin bir kuzeni var, abartmıyorum megan fox sıçtığı boku yesin.. onun kocası hamileyken onu aldatmış mesela. böhü gocam diye ağlıyor karnında bebekle. geri gelsin yeter diyor. böyle de garip bir şey. trendeydim mesela ortalık bebekli kadın kaynıyor. koca yok. garip yani.

bugün sabah kahve içiyordum bir yandan da dershaneye giden bir mutant kız grubu oturuyordu yanımda. o benim tribime hasret kalacak tribimeee diye konuşuyordu. öbürü köpek çekeceksin KÖPEEEK diyordu. gönül istiyor ki crtl+A, deselect anam bacım.. ctrl+x, open russia folder, new folder - name - bi sn abicim bişiye bakıcaz, ctrl+v, back russia folder - girls, crtl+A, crtl+x, open turkey folder - girls, crtl+v yap kapat bilgisayarı. kabloları kes, yak, modemleri falan göm.
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

bugün sabah kahve içiyordum bir yandan da dershaneye giden bir mutant kız grubu oturuyordu yanımda. o benim tribime hasret kalacak tribimeee diye konuşuyordu. öbürü köpek çekeceksin KÖPEEEK diyordu. gönül istiyor ki crtl+A, deselect anam bacım.. ctrl+x, open russia folder, new folder - name - bi sn abicim bişiye bakıcaz, ctrl+v, back russia folder - girls, crtl+A, crtl+x, open turkey folder - girls, crtl+v yap kapat bilgisayarı. kabloları kes, yak, modemleri falan göm.

axedice bu benzetmeyi beğendi (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Istari said:

öncelikle başılığı okuyup gülmeyin :) gayet klişe bir konu açtığımın farkındayım. gecenin köründe aklıma takıldı,(tam saati :)) bir de forumda dile getireyim dedim.

geçen gün epeydir görüşmediğim liseden bir arkadaşımla karşılaştım, kendisi üniversiteyi rusya'da okudu. muhabbet ederken konu rus kızlarına geldi (doğal olarak :)) ben de bu şehir efsanesinin aslı var mı diye sordum. gerçeklik payı olabileceğine hiç ihtimal vermemiştim çünkü. tatile gelen türistlerin sırf ''tatile geldik, sevişelim o zaman'' kafasıyla buradaki kekolara vermesinden doğmuş bir söylenti gibi gelirdi bana, doğal ortamlarına dönseler hiçbiri burada birlikte olduklarının yüzüne bakmaz diye düşünüyordum,

da, arkadaşım bana tam tersini söyledi.
-''ben bile hayret''ettim dedi. ''bu kadar ilgiyi hayal bile edemezdim'' diye ekledi.
-''ben gelsem bana da bayılırlar mı''diye ilk akla gelen soruyu sordum.
maalesef ben de klasik türk erkeği tipi yokmuş. '' fiziksel bir özelliğin olmaz orada, senin tip daha çok ortadoğu'da latin amerika'da iş yapar '' dedi.

neyse, forumda konu başılığı hakkında bilgi sahibi olan var mı?

önce Rus erkeğini bilmek,tanımak lazım.
Rusya'da kadın - erkek oranı 40 erkeğe 60 kadın gibi bir şeydi hatırladığım kadarıyla. Yani 1 erkeğe 1,5 Rus kadını düşüyor.
Sonra da Rus erkeklerin alkolik olduklarını bilmek gerekiyor. Sabah kahvaltısında biz nasıl çay içiyorsak bu kekolar votka içmeden güne başlayamıyorlar.
Ve kadınlarına karşı inanılmaz derecede gaddarlar. Bizim Anadolu nasıl kadına şiddet haberleri ile gazetelere,tvlara düşüyorsa Rusya'da da en ufak bir anlaşmazlıkta karısını öldüren, öldüresiye döven, ağzını-burnunu patlatan çok fazla Rus ayısı var.
Sonuç olarak Rus erkeği Rus kadınına karşı ilgi göstermiyor.

Bizim Türk erkekleri de aslında çok ilgili,alakalı değiller. Ama işte Rus kadını + Türk erkeği bir araya gelince bir şekilde kendi karısına göstermediği ilgiyi, alakayı,şevkati Rus kadınına gösteriveriyor bizim hanzolar. Aynı şekilde kendi kocasından görmediği şevkati,ilgiyi Türk hanzodan gören Rus kadını coşuyor.

Pazartesi günü işten güçten fırsat bulur bulmaz yaptığım bu ilk yorumum umarım siz değerli patidaşlarım için aydınlatıcı olmuştur.

Sevgilerimi fışkırtıyorum.
B)-
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

Anelor said:

73 milyon rus erkeğini itin götüne soktunuz lan yuh.

AHAHAHAHAH
kahkaka attım lan.

abi ben de böyle zannediyordum. sonra gittim kız arkadaşımın babasıyla tanıştım. adam kendisini ailesine adamış gayet düzgün bir adam. sonra komşular falan derken gördüm ki %20 gibi bir ortalama ile böyle adamlar. geri kalanı hakikaten iplemiyor fazla bir şeyi. bütün gün yatıp vodka içip karısını döven adam garipsenmiyor mesela. yahu benimkinin bir kuzeni var, abartmıyorum megan fox sıçtığı boku yesin.. onun kocası hamileyken onu aldatmış mesela. böhü gocam diye ağlıyor karnında bebekle. geri gelsin yeter diyor. böyle de garip bir şey. trendeydim mesela ortalık bebekli kadın kaynıyor. koca yok. garip yani.

zevkle okudum.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben şunu da belirtmek istiyorum. bizim kadınlarımız da aslında çok güzel olabilme potansiyeline sahipler. ama bakımsız oldukları için ya da kendine bakmayı bilmedikleri için görünüş olarak itici olabiliyorlar. roberto carlos gibi bacaklarla gezmeyi marifet zannediyorlar mesela mini shortları giyip. ne kadar iğrenç bir görüntüye sebep olduklarının farkında bile değiller. bir de 60 öncesi ve 70 doğumlu kadınlar aslında çok harika çok iyi insanlar. çok da fedakarlar. aileleri için çocukları için kendilerine bakmayı bile unutacak kadar fedakar oldukları için bakımsız kalmışlar. problemli olan 80 sonrası kuşak. bir de bizim ülkemizde namuslu kadın, namussuz kadın(katıldığımdan değil özetle böyle tabir ediliyor) diye bir ikililik olmasından ötürü kadın erkek nüfusu arasında denge olsa dahi namussuz diye addedilen kadın oranı / erkek oranı çok çok astronomik derecede 0,00larda olduğu için ve namuslu diye addedilen kadınlar iş ve ev dışında kümes tavuğu kadar ancak dışarıda göründüğü için, namussuz addedilen kadınlarımıza doğan aşırı ilgiden ötürü böyle gerizekalı bir özgüven, saçma sapan bir kendini bir nimet sayma, kendini bir değer addeden obje olarak görme ve o objeye karşılık bir değer bekleme davranışı söz konusu. bu davranış aynı şekilde namuslu diye addedilen kızlarda da benzer beklentilere yol açıyor. öykünüyorlar sonuçta... ona böyle yapılmış ben de hakediyorum, ben daha güzelim, kendimi bunca zaman sakınmışım tabi ki de hakkım gibi abuk subuk düşünce yapıları ile hayatı zehir ediyorlar bize.

tabi bunlar hep genelleme. bütün bunlarla alakası olmayan gayet mükemmel insanlar da mevcut.

bizim kızları da boklamayın yani özetle. kabahat onların değil. onları bu hale getiren bizlerin aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

Tabi Rus kadinlarinin iyi yonleri de cok fazla.
- Bizimkiler gibi meteryalist degiller.
Tabiki parayi severler. Ama iliskiye girmekten korkmazlar. Bizim kezbanlar gibi bir iliskiye baslarken 10 yillik kalkinma programi kurmazlar kafalarinda.
-Insana karakterine gore mumalele yaparlar. Oyle kemerinin, ceketinin, ayakkabinin markasina bakip sosyal sinif belirlemezler.
-Tanimadiginiz bir Rus kizla rahatca konusabilirsiniz. Sapik mumamelesi yapmadan sizinle ilgilenirler. Devaminda size nasil davranacaklari sizin karakterinize kalmis.
-Bu Ruslar kadinli erkekli Ultimate Tourist'dir. Bunarin cogu maasi alir Turizm acentasina goturur yatirir. Tatil de yeter bunlara. 10 dakka once tanistigin kiza gel Marmariste misafirim ol de, 1 saate bavulunu toplar gelir yanina!
Biz de adettendir, ev alacam , araba alacam, arazi alacam... Omur boyu yatirim yapilir. Altin bilezik vs.. biriktirirlir parayla.
Ruslarinisa genelde Kumes gibi rezalet evleri vardir. Gardolaplarinda 5-6 tane kalite elbise hepsi o kadar. Soakata gordugun -Acaba Prasite model mi bu? dedigin hatunun evini gorunce -Kopek baglasan durmaz lan burda. der sok olursun.
Eglenmeyi seven paraya acimayan bir millettir.

- Guzelliklerinden bahsetmeye gerek yok zaten.
Hic spor yapmadigi halde cogunda -Ben sporcuyum. diyen hemcinslerine tas cikartacak fizik vardir.
Ben beslenme aliskanliklarina bagliyorum. Bir rusla Rusya'da yasasaniz ac kalabilirsiniz. Buzdolabini acsan bulacagin seyler genelde: Smetana, Torak, kefir vb. sut urunleridir. Birde Kasa dedikleri sutle karistirilan bulmac turu bisey yerler. Sabah ogle aksam bunlarla idare ederler.
Arada sirada Yemek diye hazirladiklari da 3-5 cesiti gecmeyen basit seylerdir. Kaynamis patetes, patetes puresi yanina sadece kizarmis yada kaynatilmis et, patetesli, Marine Hiyarli corba vb. Oyle Sogani ayri kizartilmis, yagli, salcali yemek asla bulamazssiniz.

- Turk erkeklerinden Guzel sozler ve ask beklerler.
Kendi erkekleri simartilmis, alkolik, su katilmamis okuz oldugundan biz dogulu erkeklerden (восточной мужчин) Her zaman Guzel sozler, Siirler, Ask beklerler. Cok ac olduklarindan cok cabuk kanar, baslari doner hemen. 2 gun gezdign hatun evi arabayi satar yanina gelir yerlesir.

Yani kadinarin size nasil davranacagi sizin karakterinizle alakali. Ver de bir silkeyim seni nooolur diye yaklasirsaniz verirler kirbaci , salak yerine koyarlar. Ama elinizi iyi oynar baslarini dondururseniz hersey cok basittir.
Ukala gibi yazdiysam yanlis anlamayin kusura bakmayin. Ben baya suredir iclerinde yasadigimdan experience var. Yaz yaz bitmiyor sdfdss.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

olay rus kadını vs turk kadınına gelmiş iyice.

abi koyun bakalım bi profil fotograflarınızı, asi bir denizci misiniz? yoksa sıvaslı bir keke mi?

Yalnız topikteki mesajlar tartışmayı bu eksenden tamamen çıkarıyor, keza ne rus kadınlarıyla birlikte olmak için asi bi denizci olmak gerekiyor, ne de rus erkeklerinin (çoğunun en azından) denizcilikle alakası var. Kendine biraz özen gösteren bi keke bile rus kadınlarıyla birlikte olabiliyorken, aynı keke neden türk kezbanıyla imtihan olsun buna döndü biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

ister keke ister keko ol farketmez. turkiyedeyken hayatinda tek elini tuttugu kiz biyerden bulup evlendirildigi kiz olan adam rahat ortama girince playboy oluyo 2 ayri fak badi yapip + her firsatta herkese yaziyo tuttugunu affetmiyo.
ha, 10/10 9/10 olanlari degil 7/10 8/10 olanlari kapiyo. cebinde de cok para, kendi de azcik egitimli falan olsa ozguven zaten tavan yapmis oluyo 10/10 lari kovalar. ama zaten onlarin 7si turkiyenin 10u oldugu icin hic problem yok.

sonuc hem adam mutlu pompadan pompaya kosuyo hem hatunlar mutlu bol bol ilgi goruyolar. + turk = kadini besleyen adam demek zaten. win win
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...