Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rus Kızları Türk Erkeklerine Gerçekten Bayılıyor Mu

Istari

Öne çıkan mesajlar

öncelikle başılığı okuyup gülmeyin :) gayet klişe bir konu açtığımın farkındayım. gecenin köründe aklıma takıldı,(tam saati :)) bir de forumda dile getireyim dedim.

geçen gün epeydir görüşmediğim liseden bir arkadaşımla karşılaştım, kendisi üniversiteyi rusya'da okudu. muhabbet ederken konu rus kızlarına geldi (doğal olarak :)) ben de bu şehir efsanesinin aslı var mı diye sordum. gerçeklik payı olabileceğine hiç ihtimal vermemiştim çünkü. tatile gelen türistlerin sırf ''tatile geldik, sevişelim o zaman'' kafasıyla buradaki kekolara vermesinden doğmuş bir söylenti gibi gelirdi bana, doğal ortamlarına dönseler hiçbiri burada birlikte olduklarının yüzüne bakmaz diye düşünüyordum,

da, arkadaşım bana tam tersini söyledi.
-''ben bile hayret''ettim dedi. ''bu kadar ilgiyi hayal bile edemezdim'' diye ekledi.
-''ben gelsem bana da bayılırlar mı''diye ilk akla gelen soruyu sordum.
maalesef ben de klasik türk erkeği tipi yokmuş. '' fiziksel bir özelliğin olmaz orada, senin tip daha çok ortadoğu'da latin amerika'da iş yapar '' dedi.

neyse, forumda konu başılığı hakkında bilgi sahibi olan var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

geçen gün liseden beri görüşmediğimiz bi arkadaşla karşılaştım. ayak üstü lafladık bi kaç şey.

rusyada okumuş olmamı nerden öğrenmişse artık baktım "abi karılar türklere bol bol veriyor mu orda" diye sordu durup dururken.

kesede altın mı bu padişahın bahşettiği nasıl laf o öyle diye diye düşünüp abazanlığına verdim. anlattım kültürün farklılığını, bu tarz şeylerin daha rahat olduğunu. sonrasında yabancının egzotik geldiği için daha çok dikkat çektiğini anlatıyordum ki konu dikkat çekmeye gelince:

"abi ben gelsem bana bayılırlar mı ?" dedi. liseden hatırladığım gibi çirkin, sivilceli bir şey olarak kalmış bu. güneşe de çıkmamış o zamandan beri belli. ben bile bu kadar ilgi beklemiyodum kendime karşı dedim orada. sen de iş yaparsın dedim ama çocuğa gereksiz özgüven vermek istemediğimden

"senin tip daha çok ortadoğu'da latin amerika'da iş yapar" dedim ailesinin bodrumunda yaşamaktan soluklaşmış tenini kastederek. çocuklar gibi mutlu oldu bu tabii baktım hemen eve gitmeye hevesli, rusyaya kaçma planları yapıyor aklı sıra herhalde, görüşelim bir ara diyip ayrıldık.
Sosyal ağlarda paylaş

kiz arkadasim rus. beyaz rusyadan hatta. su an he desem okulunu birakip benim yanima gelir. ben gelme diyorum. evlenmek icin okulu bitirmesini bekliyorum. su ana kadar ki en kafam rahat iliskim. su ana kadar en iyi davrandigim kiz arkadasim ayrica. cunku hep acik sozlu hep guler yuzlu bir insan var karsimda. icimden geliyor iyi davranmak. ilk baslarda kiskaniyordum sonra oyle bir guven verdi ki bana neredeyse hic kiskanmiyorum da artik. herkese tavsiye etmiyorum ama cunku ciddi bir iliski pesinde degilseniz yipranma ihtimaliniz cok yuksek. git gel cok masraf. o kadar da guzeller ki gormeyince cok ozluyorsunuz. buyuk cogunlugu manken gibi zaten. bir de ruslar icin kahverengi goz buradaki mavi hatta lacivert goze tekabul ediyor. hayatimda ilk defa 3 gun icerisinde ne kadar guzel gozlerin var cumlesini bu kadar cok duydum. zaten turkiyede hic duymamistim sfggdssd. bu arada tipim furby e benziyor. birazcik gobegim falan da var. ozetle bizi sadece para ve komfor sunan hiyarlar olarak gormuyorlar abi. baya baya zitliklarin cekimi denen sey mevcut bu durumda.

ayrica kultur olarak da benziyoruz ruslarla. bircok ortak davranis bicimi var.
Sosyal ağlarda paylaş

Akito said:

geçen gün liseden beri görüşmediğimiz bi arkadaşla karşılaştım. ayak üstü lafladık bi kaç şey.

rusyada okumuş olmamı nerden öğrenmişse artık baktım "abi karılar türklere bol bol veriyor mu orda" diye sordu durup dururken.

kesede altın mı bu padişahın bahşettiği nasıl laf o öyle diye diye düşünüp abazanlığına verdim. anlattım kültürün farklılığını, bu tarz şeylerin daha rahat olduğunu. sonrasında yabancının egzotik geldiği için daha çok dikkat çektiğini anlatıyordum ki konu dikkat çekmeye gelince:

"abi ben gelsem bana bayılırlar mı ?" dedi. liseden hatırladığım gibi çirkin, sivilceli bir şey olarak kalmış bu. güneşe de çıkmamış o zamandan beri belli. ben bile bu kadar ilgi beklemiyodum kendime karşı dedim orada. sen de iş yaparsın dedim ama çocuğa gereksiz özgüven vermek istemediğimden

"senin tip daha çok ortadoğu'da latin amerika'da iş yapar" dedim ailesinin bodrumunda yaşamaktan soluklaşmış tenini kastederek. çocuklar gibi mutlu oldu bu tabii baktım hemen eve gitmeye hevesli, rusyaya kaçma planları yapıyor aklı sıra herhalde, görüşelim bir ara diyip ayrıldık.

vay adi herif, ne tipler vay ya, iyi sabretmişsin.
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

kiz arkadasim rus. beyaz rusyadan hatta. su an he desem okulunu birakip benim yanima gelir. ben gelme diyorum. evlenmek icin okulu bitirmesini bekliyorum. su ana kadar ki en kafam rahat iliskim. su ana kadar en iyi davrandigim kiz arkadasim ayrica. cunku hep acik sozlu hep guler yuzlu bir insan var karsimda. icimden geliyor iyi davranmak. ilk baslarda kiskaniyordum sonra oyle bir guven verdi ki bana neredeyse hic kiskanmiyorum da artik. herkese tavsiye etmiyorum ama cunku ciddi bir iliski pesinde degilseniz yipranma ihtimaliniz cok yuksek. git gel cok masraf. o kadar da guzeller ki gormeyince cok ozluyorsunuz. buyuk cogunlugu manken gibi zaten. bir de ruslar icin kahverengi goz buradaki mavi hatta lacivert goze tekabul ediyor. hayatimda ilk defa 3 gun icerisinde ne kadar guzel gozlerin var cumlesini bu kadar cok duydum. zaten turkiyede hic duymamistim sfggdssd. bu arada tipim furby e benziyor. birazcik gobegim falan da var. ozetle bizi sadece para ve komfor sunan hiyarlar olarak gormuyorlar abi. baya baya zitliklarin cekimi denen sey mevcut bu durumda.

ayrica kultur olarak da benziyoruz ruslarla. bircok ortak davranis bicimi var.

Karı muhabbeti aside ben Belarus'u çok merak ediyorum ya. Türkiye'nin Karaman ili gibi, ülkenin ismi var ama ne olup bitiyor hiç duymuyoruz, bigün sırf meraktan gidip bakacam içeride napıyor insanlar başlarına bişey gelmiş mi diye.

Niye Belarus demişler abi oraya, niye komşu ülkeler arasında paylaştırmamışlar?

Gidip görenler anlatsın biraz bari.
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

Ruslar dünyanın en sadık eşi diye okumuştum bir yerde. Biz ise nataşa diye tanıdık. Gerçi bize göre müslüman değilse pompalama makinesi ve her yerde her şartta sevişirler diye bilinçaltımıza yazmışlar

Aslinda boyle (:

Ecnebide

Ah basim agriyo
Ah adet geldi
Ah ebem geldi
Ah bilmemne

Yok.

Bilakis onlar atliyo senin uzerine bugun sevismedik diye. Cunku memleketlerinde sevismek olagan hayatin icinden birsey. 60indaki de sevisiyo 15indeki de. Burada sevismeyi odul niyetine veriyolar bize amk.
Sosyal ağlarda paylaş

rus erkekleri çok sorumsuz olduğu için rus kızları türklerle veya başka bir millet ırkına mensup erkeklerle evlenmek istiyor. ben çok kişi tanıyorum burda ikinci evliliği turklerle yapmış, gençken bi hata yapıp rus erkekle evlenen. çocuğa bakmaz, çalışmaz sabah akşam arkadaşları evde toplar içer, karı çalışır vs. bizim ailede sorumluluk genlerde var. turklerin bu huylarını falan biliyorlar. internette deli gibi araştırıyolar türk erkeklerini. tabi bu bahsettiğim türklerin bulunduğu rus veya eski sovyet topraklarında bulunan hatunlar için, vladivostok'daki hatunlar ne düşünüyor bilemiyorum.

tanıdığım tüm rus gelinlerde de direkt türk mentalitesi var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...