Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Hateful Eight (2015)

benjani

Öne çıkan mesajlar

bu imax dediğiniz televizyon camı gibi görüntü mü yoska oda perdeye mi yansıtılıyor? ben şimdi çözemedim adam insan gibi sinema kültürüm, sinemaya gitme kültürüm yok daha doğrusu iğrenirim çünkü durdurup çişe gidemezsin, sigara içemezsin çözemediğin yeri geri sarıp bi daha izleyemezsin falan.

akasyada bizim kekolar imax moruk imax diye beni avengers a götürdüler bildiğin griydi lan görüntü. evde 1080p indirip izledim 35 basar eğer o imax ise.

eğer imax buysa üstü kalsın ak
Sosyal ağlarda paylaş

IMAX 3D bi bana mı çamur gibi geliyo diyodum, tek ben değilmişim. Ufacık bi göz bozukluğum var 0.5/0.75 şeklinde, ondan mı acaba diyorum, ama yok yani bi kere kafadan kararıyo görüntü gözlüğü takınca. Detay metay hiç göremiyorum yani.

En güzeli alıcan televizyonu karşına, 1-1.5m mesafeden izliycen işte sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:

IMAX 3D bi bana mı çamur gibi geliyo diyodum, tek ben değilmişim. Ufacık bi göz bozukluğum var 0.5/0.75 şeklinde, ondan mı acaba diyorum, ama yok yani bi kere kafadan kararıyo görüntü gözlüğü takınca. Detay metay hiç göremiyorum yani.

En güzeli alıcan televizyonu karşına, 1-1.5m mesafeden izliycen işte sdf

imax edition indir
Sosyal ağlarda paylaş

Piracy group Hive-CM8 issued a long rambling apology for uploading "The Hateful Eight"

said:
"We feel sorry for the trouble we caused by releasing that great movie before cinedate even has begun," the group said in a Reddit post. "We never intended to hurt anyone by doing that, we didn't know it would get that popular that quickly."

"We wanted to share this movie with the people who are not rich enough or not able to watch all nominated movies in the cinema,"

"Please support the producers and watch all movies in the cinema on a big screen, like you should do anyhow," the group said. "The Producers need the money from ticket sales to get back the production costs."

ZUHAHAAHHAHAH

bi sn bi review yapmışlar aslkfjasklfsafas
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...