Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İlginç ölümler...

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

Evet arkadaşlar bildiğiniz en ilginç ölümleri yazın buraya, ben de iki tane koyayım. Başından söyliyeyim bunlar ortalıktan duyduğum şeyler %100 gerçektir demiyorum.
1-) İlki Jimi Hendrix'in ölümü. Ünlü gitarist genelde overdose'dan öldü diye biliniyor. Ancak tam olarak da doğru değil. Aşırı doz aldıktan sonra yatıyor, alkolle de karıştırdığı için uyuşturucuyu kusuyor, ancak baygın olduğu için kendi kusmuğunda boğularak ölüyor.
2-) Bir hapishanede yangın çıkıyor, ertesi gün zararlar hesap edilirken hapishanenin ortasında dalgıç kıyafetli bir ceset görülüyor, elinde de zıpkın var, ne alaka diyeceksiniz, yangın çıkınca su bırakmak için itfaiye helikopteri yakınlardaki bir gölden su alıyor, suyla birlikte balık vurmaya çalışan bir dalgıçı da alıyor ve aynen hapishanenin ortasına bırakıyor.
Dediğim gibi sağdan solma duyma şeyler ikisi de, gerçek olmama ihtimalleri var =)[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

bende Hendrix kusmuğunda boğularak öldü diye biliorum
ama kulaktan dolma bilgi benimki yanlıştır herhalde.[hline]I'm going to paint a picture.A picture with a twist.I'll paint it with a razorblade.I'll paint it on my wrist.And if I paint my picture right.A fountain will appear,.And through this little fountain.All my troubles disappear.
Sosyal ağlarda paylaş

Mgnolia filmini seyredenler bilir filmin başında tesadüflerle ilgili 2 kısa olay anlatılmaktadır. Bir tanesi de dalgıç hikayesidir. Yanlız yangın hapisanede değil ormanda çıkmıştır. Ayrıca ölen dalgıç ile Sangın söndürmede kullanılan uçağın pilotu bir gece önce kumarhanede kavga ederler ve uçağın pilotu dalgıcı öldürmekle tehdit eder.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeamoN, 05 June 2003 18:42 tarihinde demiş ki:
ana zed genel yönetici olmuş !

ahah baya uzuuun bi zaman oldu ben yönetici olalı. çok daha önce olcaktım da parayı anca denkleştirdim.

[Bu mesaj Zed tarafından 05 June 2003 19:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ghaldszar, 05 June 2003 19:10 tarihinde demiş ki:
Mgnolia filmini seyredenler bilir filmin başında tesadüflerle ilgili 2 kısa olay anlatılmaktadır. Bir tanesi de dalgıç hikayesidir. Yanlız yangın hapisanede değil ormanda çıkmıştır. Ayrıca ölen dalgıç ile Sangın söndürmede kullanılan uçağın pilotu bir gece önce kumarhanede kavga ederler ve uçağın pilotu dalgıcı öldürmekle tehdit eder.

Bak bunu cidden bilmiyorum. Magnolia filminin hangi senede yapıldığından haberim yok ancak bu hikaye gerçekten uzun zamandır dolaşıyordu zaten ortalıkta. Bir sürü de versiyonu var zaten =)[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
Sosyal ağlarda paylaş

Dünyanın en iyi bassisti Jaco Pastorious elinde bas gitarını sürükleyerek bir yandan da içerek şehri dolaşmaktadır.

Bi jazz kulübünün önüne gelir. İçerden müzik sesini duyup içeri girmek ister. Engel olurlar, üyelere özel bir kulüptür. Hırpani görünüşüne bakarlar ve o serseriyi içeri almazlar. O da yumruklamaya başlar kapıyı açın hüleaayynnn ben olmuşum caz müzik çalacam götoşlar filan şeklinde daalır.

Koreli(yannış hatırlamıyosam) öküz badigard Jaco'yu döver. Elmacık kemikleri unufak olmuş, gözü çıkmış ve şaftı kaymıştır Jaco nun. Bi süre felçli yatar ve sonra mortuçeker. İşte böyle

Daa enteresan ve komik ölümler için :
www.darwinawards.com
[hline]Ulan her boku biliyom ben ya
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen yaz olmuş bi olay Hürriyette okudum ama yazış ta olabilir (ki bu dalgıç olayını ormanlı versiyonuyla geçen sene haber diye yazdırlar)
Diyarbakırda yazları evler çok sıcak olduğu için çatılarda uyunuyor. Tabi ay olmayan geceler bazı köyler alaca karanlık.
Bildiğiniz gibi adamlar kaçak elektrik olayının bokunu çıkartmayı iyi biliolar ;-) herifin biri işte gece bööle karanlıkken uyanıyo damdan aşaa işiyo bu arada sidii kaçak elektrik kablosuna denk geliyo COOOOOOZZZZZZZZZ!!![hline]A Ferrari is a dream, two Ferrari's are paradise while three Ferrari's are just too good to be true ;)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ouz_UFO, 05 June 2003 21:42 tarihinde demiş ki:
Geçen yaz olmuş bi olay Hürriyette okudum ama yazış ta olabilir (ki bu dalgıç olayını ormanlı versiyonuyla geçen sene haber diye yazdırlar)
Diyarbakırda yazları evler çok sıcak olduğu için çatılarda uyunuyor. Tabi ay olmayan geceler bazı köyler alaca karanlık.
Bildiğiniz gibi adamlar kaçak elektrik olayının bokunu çıkartmayı iyi biliolar ;-) herifin biri işte gece bööle karanlıkken uyanıyo damdan aşaa işiyo bu arada sidii kaçak elektrik kablosuna denk geliyo COOOOOOZZZZZZZZZ!!![hline]A Ferrari is a dream, two Ferrari's are paradise while three Ferrari's are just too good to be true ;)

bu da ilginç
peki ya adam elvis gibi damdan sıçarkn çarpılsaydı ne olurdu :)[hline] wrak wrakkk
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim akrabamıza olmuş babam anlattı.
Adam savaşlara katılmış
gazi olmuş kaç defa ölümden dönmüş
Kurtuluş savaşı zamanında fransızlara esir düşmüş işkence yapmışlar etmişler.
Adam 4. kattan düşmüş ölmemiş.
En sonunda bi gün arabayla arkadaşının cenazesine geliyormuş arabadan inerken ayağı takılmış düşmüş
kafayı kaldırama koymuş ölmüş...[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 05 June 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
kurt kobain m16yi agizina sokup atesledi die biliom bende :P

benim bildigim ilginc bi olum, adam intihar edecek. Daha cone cok denio ama basarili olmuo bu sefer garanti olsun die zehir icio, boynuna da ip baglio agaca balio obur tarfini ve ucurumdan asaga atlio... bir anda dusekerken ip gerilio tam boynu kirilacak ip kopuo ince oldugu icin herif birden dusmeye baslio kusuo bu arada bir anda dustugu icin (zehir gidio) ve duserken bir yere carpip kaburga ve kolunu kirio ve denize dusuo. Adam olmuo. sonra adami kurtariyorlar, hasahanaede zatureden oluo adam. lol.[hline]
nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
Bu goril hala altımda mı :hrr:

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:57 tarihinde demiş ki:
hALA ÖĞRENEMEDİM BİR KULLANICI HESABINDAN,BAŞKA HESABA GEÇTİKTEN SONRA DOĞRU KULLANICI HESABINA GEÇMEYİ

nukbasliklikiz, 28 May 2003 04:06 tarihinde demiş ki:
şimdi bu forum silinsin ve nukleer muhabbeti kapansın....
patlıcan ın altındaki goril yokedilsin..

Benim de bildiğim aynı hikayenin farklı versiyonu var...
Adam 1 kutu hap yutuyor, üstüne benzin döküyor, kendini asıyor bir limanda, hepsi ters giderse diye de ayağına taşlar bağlıyor. Atlıyor, ip kopuyor, denize düşüyor, suda olduğundan ateş sönüyor, yuttuğu hapları deniz suyundan kusuyor, adamı gören balıkçılar da denizden çıkarıyorlar taşlar da işe yaramıyor. Ben ölmüyor diye biliyorum bir de =)[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...