Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ev Güvenlik Sistemleri

bingildak

Öne çıkan mesajlar

başlığı böyle koyunca turretlerden bahsedecekmişim gibi oldu ama bildiğiniz pronet gibi servis sağlayıcılardan bahsediyorum. olayın çok detayına girmeden "caydırıcılık" noktasında istediğimi belirteyim, onun dışında ciddi maliyetlere girmeden hiçbir halta yaramadıklarını küçük bir araştırma ile öğrenmiş oldum.

pronet veya benzeri herhangi şirketten bu tür hizmetler alanlar var mı? önerileri nelerdir, pros, cons ve maliyetler ne durumda. caydırıcı nitelikli düşündüğüm için çok para vermek istemiyorum dürüst olmak gerekirse.

her türlü paylaşım appreciated
Sosyal ağlarda paylaş

dükkanlara yaptırıyoruz biz ama sinek ucsa çalacak sekilde
yok sms yok polise çagrı falan fişan kamera sensor kayıt cihazı vs
baya pahalı sdfs
caydırıcı şekilde istiyosan ne yaparlar bilemem ama kendin yapsan daha ucuza mal edersin bence
çin malı varya takıyon kapıya açılırsa cuv cuv ötüyo
bi tane de kutu yaparsın dışarıya yanıp sönem ışıklı, üstüne de ASD Güvenlik stickerı yapıştır tamamdır
Sosyal ağlarda paylaş

abi caydırıcılık noktasında demek istediğim adam girmeyi denemeden önce caydırmak. o kutular falan caydırıcılık yapıyordur diye düşündüm en azından çok bilmesem de. fistan'ın dediği gibi kutusunu bulabilsem aslında, elektriğe bağlayıp, ışığı yakıp söndürsen yeter asdas.

istinye tarafında son zamanlarda süriyeliler tarafından hırsızlık olayı patlamış durumda. villalara dadanıyorlar doğrusu, benim fakirhaneye uzancaklarını sanmıyorum da, apartmanda geçen sene bir daireye girmişler kıllandım.

2. kattayım bu arada, camdan falan araç kullanmadan giremezler. kapı tarafında kutuyla caydırıcılık yaratabilirim diye düşündüm en azından. aylık 50-60 tl bir şey olsa pronete falan vereyim ama sanırım 100 tl den fazlaya geliyor. caydırıcılık için baya yüksek bir rakam geldi. yan sanayileri daha ucuz ama bilemedim, dedim belki taktırmış kullanan birileri vardır fikir verir.
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

bi tane de kutu yaparsın dışarıya yanıp sönem ışıklı, üstüne de ASD Güvenlik stickerı yapıştır tamamdır

şundan satıyorlar abi fake güvenlik kamerası da satıyorlar hatta ışığı var arada sağa sola dönüyor çok tatlı =)

imamizer said:

pencerelere şundan

http://images.gittigidiyor.com/3064/AKPEN-EMNIYET-PENCERE-KILIDI__30645107_1.jpg

kapılara falanda şundan taktın mı tamamdır hacı abi.
http://www.pilfener.com/content_files/prd_images/jt323b.jpg

alarm yok da pvc kilitlerinden aldım taktım ben bütün pencere ve kapılara 2 şer tane, baya sağlam duruyor camı kırmadan girmesi zor gibi.

esas mesele sokak kapısı. yeni kapılar kapının altından ve üstünden de kitlenecek şekilde yapılıyor ve kapı ile kasa arası 1 milim bile boşluk olmuyor. o tarz bir kapıyı kilitliyken açamazlar muhtemelen zaten genel olarak kası-kapı arası boşluktan kanırtıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...