Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk milleti ve her şeyi şeyinin ucuyla yapma gerçeği (baya küfürlü)

calimero

Öne çıkan mesajlar

bugün yaşadığım olay

ptt'ye gittim e-devletşifresi almaya

numaram 319, 3 gişe güzel çalışıyor ve numara 315de gişede. kadının biri geldi para yatırıcam diye. 50-55 teyze ama modern teyze. şort sandalet falan. kadının numarası 217 KJFSDF diyo ben geçmişim. gişedeki dediki hanfendi tekrar sıra alın, bir iki kişi değil 50 kişi geçmiş. kadın mırmır bişeyler söyledi içinden, sonra gişedeki ben sizi alamam tekrar sıra alın dedi. kadın almassan alma dedi döndü. 15 sn sonra geldi masadan bişey aldı

aradan 1 dk geçti en sondaki gişeye geçti, en başta oluyodu bu. araya kaynadı. benim sıram geçmiş diye. bu sefer yeni gişedeki sordu numaranız kaç diye, 301 dedi. diğer kadın duydu bunu, 301 aradan başka numara almışsınız diye. 217 numarası dedi. bunu duyan kadın da dedi ben de alamam sizi diye.

teyze allah belanızı versin diyip gitti

bu ne amk? hakkın yokki senin daha girmeye. 1 saattir bekleidm diyo. bok 1 saattir bekledin çıktın gezdin kesin
Sosyal ağlarda paylaş

Certhas said:

işin komik yanı yazıyı yazan kişinin profili, yakındığı insanlardan pek farklı değil. hani çok bilmişlikle suçluyor birilerini ama yazı boyunca bir tane yapıcı düşünce getirmemiş, kolayına kaçıp alayına isyan etmiş.

adam yeni bir sosyo-ekonomik sistem geliştirmeye çalışmıyor zaten

tek dediği insanlar yalan söylemesinler, dolandırıcılık yapmasınlar, kurallara uysunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...