Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk milleti ve her şeyi şeyinin ucuyla yapma gerçeği (baya küfürlü)

calimero

Öne çıkan mesajlar

ya akp den önce cocuktum ama bu kadar kötü olduğunu sanmıyorum ya.şuan sanki ülkede hiç bir organ çalışmıyormuş gibi geliyor bana.bugün aramızda polise güvenen var mı? yada sokak taki zabıtaya? bugün bir tanıdığımza bir şey olsa yapabileceğimiz hiç bir şey yok.

bir arkadaşımın arabasını çaldılar geçen.polis kılını kıpırdatmadı.çocuklar gitti kendi buldu hırsızları polise verdiler.polis 1 gün sonra bıraktı adamları.her şey var kamera görüntüleri resimler şahitler ama yok yanlış yere götürmüşler illa merkez adliyeye götürmeleri gerekiyormuş.şaka gibi yemin ediyorum

hani bu en basiti.daha soma kazasını yeni yaşadık neler yaşandığını herkes gördü.canlı canlı gömdüler insanları.şuan ülkede hiç bir insana ve hiç bir organa güvenim kalmadı kafam girsin alayına.
Sosyal ağlarda paylaş

beyin göçüymüş, bilmemneymiş bunlar yalan bence.

dünyaya bir kere geliyoruz (yolo) insana, düşüncelere değer verilen bir ülkede yaşamak esas hakettiğimiz şey. bakın saygı demiyorum, saygı duymak için önce kale almak lazım.

bizde sadece hayvanlık var. din var. sadece geriye gidiş var, ve durdurulacak gibi değil.

fırsatı olan herkes gitsin abi bence. killer en iyisini yapıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi , sanki ortaçağ derebeyliğinde yaşıyoruz isteyen kafasına göre kılıcı karnımıza geçirip topraklarımızı alacak.Dandik bir Orta Doğu ülkesine döndük. Burada çok güzel heykel kırılır, sinema binası yıkılır, kitap yakılır. Sonra çok güzel insan öldürülür, bilhassa çocuk ve çocuk öldüren ülkeler kınanarak desteklenir.
Sosyal ağlarda paylaş

bilek ays kardeşime katılıyorum

yazıyı okudum şimdi. her pixeli doğru

yolo abi. giden gitsin. kesinlikle benlik bi ülke değil. hayvanlk hatsafhada, gürültü, trafik, suç, kızlar trip sdf, ota boka para, herşey para, kalabalık, havası kirli, insanı şerefsiz olmuş

estonya 1.5 milyon nüfus. oh lan
Sosyal ağlarda paylaş

bende de o durum var. ben de böyle diyorum ama gitmeye tam emin olamıyorum. doğduğun alıştığın yer bok çukuru da olsa kopamayabiliyorsun işte kişilikle ilgili.

fırsatı olan gitsin derken bunu gerçekten yapabilecek olan demek istemiştim. denicem bende bi ara bakalım bi avustralya planı vardı bi ara kafamda ama bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

neutrino said:

olm sizin imkanınız var ve gitmiyor musunuz? Yanlış mı anlıyorum lan? Bana verin hakkınızı ibneler, ben giderim ühü..

abi imkanla ilgisi yok ki.

evli olmadığımı varsaysam, ana baba gelmiş 60 a. babanne var halası var bilmemnesi var. tek dayanakları sensin. nereye siktirip gidiyorsun. olmuyor öyle işte. 10239120391 milyör param olsun gene gidemem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...