Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anarchy Online Bele$$$

green_martian

Öne çıkan mesajlar

15 aralik 15 ocak arasi hesap actiranlar icin oyun ve 1 senelik server uzerinde oynama ucretsiz
maalesef expansionlar bedava diil

daha fazla bilgi icin:

http://www.anarchy-online.com/free/ad_campaigns/freecampaign

boylede bi konu vardi ama anarchy bolumunde acilmis herkes duysun diye buraya aciyim dedim

http://forum.paticik.com/view.php?id=101334
[signature][hline] Ya ya ya coco jamboo Ya ya yeah
Sosyal ağlarda paylaş

ben baya once free trialla denemistim oyunu, pek sarmamisti ama aldim simdi bi account daha, ben de oynicam biraz bu ara pek mmosuz kaldim.

wow eu beklerken vakit gecirtir. :)
ama expansionlari olmadan ne kadar oynanir onu merak ediyorum.[signature][hline]Thanatos : Technician Hardwired for Assassination and Nocturnal Analysis/Technician Optimized for Sabotage
Sosyal ağlarda paylaş

vay canına, müthiş.. :) ben de hemen indireyim diyorum da renodon usta "yemeyin bu numaraları, kansız kalır karakterleriniz exp'ler olmadan" demiş, pvp'siz filan düz mission da mı yapamayız acep bir yerimize kramp girmeden?

ekleme: ilk gördüğümde bir an uçacak kadar sevindim bizim grubu göreceğim diye, sonra forumuna bir baktım ki örümcek ağı bağlamış her tarafı.. :hmm: osi gibi buna da geç kalmışım gibi..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.

[Bu mesaj Sam tarafından 16 Aralık 2004 14:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackRose, 16 Aralık 2004 12:51 tarihinde demiş ki:
oyunun bütün sunucuları zaten avrupada
Atlantean, Rimor ve bi de Alman sunucu var (Die Neue Welt)

başka da yok zaten :)

Sunucular EUda degil, USde. Sadece firma EU Norvec merkezli. DNWnin isletmeciligini baska bir sirket yapiyor, Almanya'da olabilir onun sunucusu.[signature][hline]Chrysaor - 5X Paladin - ZEAL - Stormrage
Golestandt - Godfather - 215 [Retired]
Soidia - Saint - 205 [Retired]
Chrysaor - The Man - 200 [Retired]
Sosyal ağlarda paylaş

e bu downloader program "filelist.txt'i yükleyemedim, ucuz etin yahnisi bu kadar olur" diyor, torrent'le mi sürüneceğim puff..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

geçen gün anarchy online cdsini çöpe atmamıştım belki bir gün oyarım diye şansa bak ya :)
eidt:// ühühüh elimdeki cd işe yaramıyor[signature][hline]Benim Şirin Ezik Sitem
Estel_Anorien, 03 Eylül 2004 01:16 tarihinde Head'e demiş ki:
ulan kelle

[Bu mesaj nameless13 tarafından 16 Aralık 2004 15:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chrysaor, 16 Aralık 2004 14:31 tarihinde demiş ki:
said:
BlackRose, 16 Aralık 2004 12:51 tarihinde demiş ki:
oyunun bütün sunucuları zaten avrupada
Atlantean, Rimor ve bi de Alman sunucu var (Die Neue Welt)

başka da yok zaten :)

Sunucular EUda degil, USde. Sadece firma EU Norvec merkezli. DNWnin isletmeciligini baska bir sirket yapiyor, Almanya'da olabilir onun sunucusu.

evet unutmuşum onu
firma avrupada diye direk öyle yazdım ama sunucuların avrupada olmadığını oyun içinde gavurlarla olan ping mevzumuzdan hatırladım şimdi

adam sunucuların bir sokak arkasında oturuyorum diyodu :)[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

Torrent olmadan yuklemenin bi yolu var mı diger secenegi denedim ama calısmadı.[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

İndirdim torrentsiz direk olarak calısmıyodu link ama oglen deneyince bi kereligine oldu az once bitmis download =)[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

saçma, gayet güzel oynuyorum bence hayli keyifli.. daha da keyiflenir, azalmaz gördüğüm kadarıyla.. expansion'sız 1,5 yıl oynanmışsa ben de oynarım.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ben torrent ile indirdim o yüzden bir tavsiyem olamayacak, galiba herkes torrent ile indirdi çünkü doğrudan indirilebilen sunucular çalışmıyordu..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

expansionlar olanlarla yaparsan pvp'yi muhtemelen ezilirsin sanıyorum ama tonla insan var bedavaya oynayan benzer şekilde artık. expansionlarda yeni eşyalar, yeni nanolar (büyü gibi bişi denebilir kabaca) yeni mekanlar vs var işte ama ben sade halinden de çok keyif aldım ve oynamaya devam etmeyi düşünüyorum şimdilik.. (her ne kadar 1 haftadır bakmamış olsam da çeşitli nedenlerle)

800mb'lik şeyi indirmenize değer kesinlikle bir kere.. deneyin derim. halen 12 gün filan var galiba hesap açtırmak için..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...