Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

moriarty ile sıkı kalçalar (jpeg + gif)

moriarty

Öne çıkan mesajlar

oradaki tüm guideları oku. antrenman + diyet için olan hepsini. birebir yapmaya çalış hepsini.

antrenman olarak bunla başla: http://www.muscleandstrength.com/workouts/phul-workout
boş günlerinde: ab ripper yap 10 dakika internetten indirip.

6 ay sonra before-after koy buraya. herkes şok olur.
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

oradaki tüm guideları oku. antrenman + diyet için olan hepsini. birebir yapmaya çalış hepsini.

antrenman olarak bunla başla: http://www.muscleandstrength.com/workouts/phul-workout

site süpermiş de çok var okunacak şey ya. bir de cahil cahil okuyorum. zamanla bitecek heralde o site. bu dediğin programı mesela ne kadar süre yapayım? 2ay?
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

moriarty said:

site süpermiş de çok var okunacak şey ya. bir de cahil cahil okuyorum. zamanla bitecek heralde o site. bu dediğin programı mesela ne kadar süre yapayım? 2ay?

3-4 ay yap abi bu programı. sonra değiştiririz. bununla beraber hem size hem strength olarak çok gelişeceksin zaten.

üstüne beslenmeni de rippedjpye göre ayarlayacağın için yağlar gider baya fark olur inanamazsın 6 ay sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

downwhereiam said:

kola içerek rejimimi bozdum bugün çok vicdan azabı çekiyorum bir şey olmaz ben de yapıyorum arada falan diyin

kendini ödüllendirmişsin gibi düşün. 1 haftada falan canın çeken bi şey varsa ye, iç önemli değil. önemli olan beyini korumak zaten.

bi süre sonra sevmemeye başlıyosun zaten gerçek yüzlerini anladın mı. en son 4-5 snee önce içmişimdir heralde kola.
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

gerçekten iyi antrenman ve iyi beslenme yap, 1 yılda zaten justfitguys oluyorsun. 1 sene daha yap hayvan gibisin zaten. ben doğru şeyleri yapıpta olmayan görmedim.

ev arkadaşım 1 sene önce hımbıllıkta ölüyodu, 1 şınav yapamıyodu kız şınavı yaptırıyoduk. adama birebir yapması gerekenleri anlattık, adam 1 senede hayvan gibi şu an. benden daha ağır kaldırıyo. çünkü benden iyi çalıştı, benden iyi besleniyo. dünyanın en basit işi bu. en aptallar bile yapabiliyor çevrenizden göreceğiniz üzere. sadece motive olun, gidin işte. bu kadar basit.

Abi verdigin siteler iyi de sen ev arkadaşına neler söyledin onları da tuto gibi yazsan cok iyi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

vücut geliştirme topicine çok yazdık abi.

ama basitçe söylemek gerekirse

beslenme için zaten ne sağlıklı ne değil az çok biliyosunuzdur. bin tane beslenme yöntemi var, ben intermitting fasting kullanıyorum 2 aydır mesela, hiç olmadıgım kadar mutluyum. rippedjp adlı siteden bilgi alabilirsin nasıl bir şey olduguna dair. başkası başka tarz bi şey kullanıyor.o karın kasları, tüm kaslar mutfakta yapılıyor. doğruya doğru. iyi beslenmeden bi şey beklemeyin. bence %70'i bu işin beslenme. beslenmeni gerçekten iyi yap, antremanda gerçekten yorul, 6 ay sonra zaten inanamazsın gözlerine. çok basit iş. arkadaşımda iyi beslendi ve iyi antreman yaptı. gerçekten inandı yani. pizza dilimini gözlerinin önünde afiyetle yerken, yememesine inandıgı bi gündeyse kafasını salladı yemedi. fastfooddan uzak durdu, yemegini kendi yaptı etti.

cardioya ihtiyacınız yok boş yere enerji harcamayın. zaten kas yaparken yakıyosunuz baya. ama seviyosanız çıkın koşun, tırmanın. çok iyi. antrenman olarakta barbell training bolca. ama bu yine ne sevdiğinize denk geliyor. ben evde çalıştım mesela son 1 yıldır falan ve baya zevk aldım barbellsız, kondusyon antremanlarıyla.

başlangıç-orta seviye-advanced için gayet iyi bir program p.h.u.l diye linkini verdiğim. beslenmeyide zaten çözdükten sonra yapacağınız tek şey adam gibi dinlenmek veya dinlenebildiginiz kadar dinlenmek kalıyor. iyi dinlenemediginiz, beslenemediğiniz bi gün bile, antrenman yaptıysanız, yapmayıp tüm gün bilg başında oturdugunuz bi günden bir günden daha yararlı sonuçta.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...