Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Ev Eşyası - İstanbul

Nako

Öne çıkan mesajlar

abi yok artık ama ya.

300 ne arkadaş.

2 kanepeyi doblo ya atıp mı getirdiniz muhabbet ede ede nedir?

izmir - istanbul arası git gel mazot parası ne tutar onu bi düşünün önce?

90 metrekare ev taşıtıcam ist - ankara arası. firma ankaralı, sizin için gidip gelirsek 2.5k, zaten ist işi varken dönersek 1.5k dediler fiyat.

napıosunuz arkadaş 300 ne 500 ne ya?
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

sitelerde sıfır l koltuk takımı 450 tl, hayır anlıyorum güzel hoş bir takımda, ikinci el, acelesi olan bir mala 1k fiyat çekmekte çok mantıklı gelmiyor.

bilemedim.

/düşünemedi

450 tl'lik L koltuk'la ilgili beni yönlendirebilirsen memnun olurum.
Sosyal ağlarda paylaş

ehu ehu 300 tl'e şehirden şehire taşımalar, 500 tl'e izmir-istanbullar falan. millet ne yazmış arkadaş ya.

şehirler arası gerçekten dolu dolu ev taşıyorsanız 1200 tl'den aşağı yaptırmayın. pişman olursunuz. anasını ağlatıyorlar eşyaların. sigorta yaptıklarından emin olun. kürtlere dikkat edin ayrıca hepsi olmasa da çoğu çok düşük fiyat teklifleri verip, evin altına getirdiğinde ekstra para istiyor. 2 tane arkadaşımı böyle mağdur ettiler. piyasanın 30% altına teklif aldı, evin altına getirdiler, fazladan 300 lira para istediler, kavga gürültü yok polis çağırırım yok üstüne yürürüm derken paşa paşa verdiler parayı adamlar eşyalarla gitmeye kalkınca. taşırken eşyaların halini siz hayal edin.

fakir değilseniz böyle maceralara atılmayın
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

abi yok artık ama ya.

300 ne arkadaş.

2 kanepeyi doblo ya atıp mı getirdiniz muhabbet ede ede nedir?

izmir - istanbul arası git gel mazot parası ne tutar onu bi düşünün önce?

90 metrekare ev taşıtıcam ist - ankara arası. firma ankaralı, sizin için gidip gelirsek 2.5k, zaten ist işi varken dönersek 1.5k dediler fiyat.

napıosunuz arkadaş 300 ne 500 ne ya?

300 500 olmaz abi. Yok öyle fiyatlar. Sana verdikleri fiyat üzerinden pazarlık et, piyasası o. 1000 liraya taşıttım ben dediğim gibi. En iyiye yakın fiyat o.

Edit: Öğrenci evi taşımak, bekar evi taşımak, evli evi taşımak, 2 çocuklu aile evi taşımak falan hep başka kulvarlar bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

referansı olmayan kimseye iş vermeyin taşıma konusunda.

pintilik ettiğiniz 200-300 tl size çok daha büyük zararlar getirebiliyor

ben antalya-istanbul taşınırken adam lambayı kırdı, 150 tl değeri dedim, adam çat dedi 150 tl'i kesti taşıma fıyatından. herşeye garanti veriyor tek tek, beyaz eşyalar dahil falan falan. arabaya koydun getirdin değil olay.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...