Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şnorkel ve Maske Tavsiyesi

CuteButPsycho

Öne çıkan mesajlar

Tatar hemen inceliyorum siteyi.

paspatur istanbuldayim evet. Orayıda inceleyeyim.
Karaköy taraflarında daliş aletleri satan yerler vardi. Olmadı oralara da bir ugrayayim.

bir düz şnorkeller var, ucuzundan. bir de subaplı olanlar var.
2 gün sonra bu subap elimde kalır mı diye düşünüyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bu dediğim sitenin dükkanı Sirkecide zaten, gidip alcaktım sonra ayak numaram yoktur diye üşendim online aldım ve orada var bu tarz outdoor dükkanlar.

Subapın yapısına göre değişir ama kalitelisini alman gerekir su altında her yönde hareket edeceksin. Kimisi diliyle tıkar hortumun ucunu kimisi ağzından çıkarır hortumu, bunlar da çözüm ilkel olsa da:)
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

öyle yazlıkta denize girince makara olsun, 2-3 metreden nefes yettikçe 2 sağa sola bakarım diyorsan al abi kırtasiyeden 5-10 liralık bi şey.
decathlondan aldım dersin kim bilcek mk.

yok abi yıllarca gittim yılmaz aldım bu kafayla sonra adam gibi bi maske alınca rahatladım.

kıy paraya bir kere al güzel bi maske, tatlı su filan güzel bakarsan uzun süre gider.
Sosyal ağlarda paylaş

abov pahalı olunca ne oluyor lan şnorkel. bi zahmet üfleyip puuurhiii diye çıkaracaksın suyu. ha oksijenin bittiğini hissedip sana küçük küçük oksijenler veriyorsa başka da, şurda iki deniz kabuğu görüp arkeolog gibi almadan önce elimizi sallayacaz kum dağılsın diye, aaa burda deniz kestanesi varmış girmeyelim diyecez, bi de müren görsek şnorkeli ağzımızdan çıkarıp dürtmeye çalışıcaz yiyo mu bakalım diye yani.

hepsi için 5 liralık şnorkel.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...