Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul İkinci Çağ MMORPG

rambo53

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar merhaba.

Uzun ve detaylı bir yazı ile sizleri sıkmak istemiyorum. Çok eski bir ultima online oyuncusuyum. 3 yıldır tasarlayıp kodladığımız oyunumuzu bitirdik sayılır. Dünyada şuan adobe flash player üzerinden oynanan bu çapta bir oyun yoktur. Çok büyük emek harcanmıştır. Facebook üzerinden aynı anda binlerce oyuncunun oynaması için tasarlandı. İki haftaya kadar beta test açılacaktır, desteklerinizi bekliyorum.

Teşekkürler.

Daha detaylı bilgi için :

http://ikincicag.com/

Sosyal ağlarda paylaş

oyun runuo yada sphere değil tamamiyle yeniden yazılmış 50 000 satırdan aşkın bir kodla java ve actionscript kullanılarak tasarlanmıştır. Oyun ultima online değildir. yöneticiler yanlışlıkla bu oyunu buraya taşıdılar.

Bu oyun her hangi bir yükleme gerektirmeden facebook üzerinden girilen bir oyundur. Tamamen Türkçedir.

Oyun 12 temmuzda beta olarak açılacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

oha ekran kartım yetmedi oyuna. 448core'luk ekran kartım oyuna yetmedi olm ohaaaaaaaaaaa. daha birşey yapamam yani bir heves bakmıştım ama olmadı napalım bilgisayarımı daha iyi yapıncaya kadar internet kafeden oynarım bende.

birde hani bu uğraşın yanında esamesi okunmaz ama belirtmem lazım İkinci Çağ şu an beta versiyon 0.67 aynı anda hem beta hem versiyon olmaz. betaysa betadır sonraki aşama versiyon olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Black_Lupin said:

oha ekran kartım yetmedi oyuna. 448core'luk ekran kartım oyuna yetmedi olm ohaaaaaaaaaaa. daha birşey yapamam yani bir heves bakmıştım ama olmadı napalım bilgisayarımı daha iyi yapıncaya kadar internet kafeden oynarım bende.

birde hani bu uğraşın yanında esamesi okunmaz ama belirtmem lazım İkinci Çağ şu an beta versiyon 0.67 aynı anda hem beta hem versiyon olmaz. betaysa betadır sonraki aşama versiyon olur.

oyun şuan kapalı, ama hiç bir görüntü alamıyorsanız sisteminizde bir sıkıntı olabilir. oyunun sistem ihtiyacı çok basit. en nihayetinde adobe flash player üzerinden oynanan bir oyun. ekran kartı sürücüsünü ve adobe flash sürümünüzü güncellemenizi tavsiye ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...