Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Erdem dine dönmüş

riza_calimbay

Öne çıkan mesajlar

abi adam idndar oaliblir, ki programa çağırdığı adamlar islam felsefesi dalında akademisyen anladığım kadarıyla

yani din felsefesini bu şekilde işleseler her yerde en azından din felsefesi tartışılıyor deriz öyle diğer lavuklar gibi "manyak mısın tabii k ide günah" kafasında din programları yerine adam işin daha kaliteli tarafını işliyor

yani ben 3 dakikalık videodan bunu anladım devamını izleyip de "abi o öyle değil" diyen varsa aydınlatırsa beni sevinirim "a yanılmışım lan pardın" deriz en nihayetinde
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

abi adam idndar oaliblir, ki programa çağırdığı adamlar islam felsefesi dalında akademisyen anladığım kadarıyla

yani din felsefesini bu şekilde işleseler her yerde en azından din felsefesi tartışılıyor deriz öyle diğer lavuklar gibi "manyak mısın tabii k ide günah" kafasında din programları yerine adam işin daha kaliteli tarafını işliyor

yani ben 3 dakikalık videodan bunu anladım devamını izleyip de "abi o öyle değil" diyen varsa aydınlatırsa beni sevinirim "a yanılmışım lan pardın" deriz en nihayetinde

abi o öyle değil
programın ilerleyen saatlerinde kâfir kanını gargara yapıyolar
Sosyal ağlarda paylaş

adamın komik olmadığını yazdım ben sadece. eskiden de komik değildi. dine yönelen insanın mizah duygusunun gelişmiş olmasını beklemem zaten. dine kabullenme mizah başkaldırı lan. adamın içinde varmış. yoksa dindarmış değilmiş ona hiç bişey demedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...