Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #5

AthleT

Öne çıkan mesajlar

aquila said:

uzanamadigin yerler icin yardim edecek partner buldun mu?

Cok var kenk sikinti yok ehe

boyle bisey gordum sehirde, fiyatlari hakkinda bilgim yok ama fiyat performans iyiyse belki dusunulebilir. Guzellesicez diye spora basladik iyice gay olup cikicaz kardes ya, kendimi taniyamiyorum artik biri bu cilginligi durdurmali
http://www.no-hairstudio.nl/ontharen-mannen/
Sosyal ağlarda paylaş

kardes bunun sonu ibnelige varir ben soyluyorum sana bak demedi deme. Birak bi killarin kalsin mukemmel olmayan. Erkekte mukemmelik iyi degil kizlar insecure hissedip kaciyo sonra. Yuzune de soyleyemiyolar seni icten ice istiyorum ama fazla iyisin seni elimde tutamam diye, ayip olmasin diye dandik bi sebep buluyo yok efendim tipim degilsin, yok ben baskasini seviyom falan hepsi yalan gecicen bu isleri tirrim tis
Sosyal ağlarda paylaş

elma said:

kardes bunun sonu ibnelige varir ben soyluyorum sana bak demedi deme. Birak bi killarin kalsin mukemmel olmayan. Erkekte mukemmelik iyi degil kizlar insecure hissedip kaciyo sonra. Yuzune de soyleyemiyolar seni icten ice istiyorum ama fazla iyisin seni elimde tutamam diye, ayip olmasin diye dandik bi sebep buluyo yok efendim tipim degilsin, yok ben baskasini seviyom falan hepsi yalan gecicen bu isleri tirrim tis

irrelevant
Sosyal ağlarda paylaş

elma said:

kanka 1-2 aya geliyorum senin yanina korktun mu sdfg

yok abi killari gercekten sevmiyorum vucuttaki sac sakal var zaten alt taraf nacked olsun daha iyi bence
Sosyal ağlarda paylaş

Siz siz olun, gerizekali mankafalardan olmayin dostlar. Daha yeni salonda 2. Gunumde yine sabir cekerek calismami tamamladim.

Insanimizin ozguvenine hayret ediyorum. Nasil bir species bu turk milleti...

Bu kadar sikinti bir millet yok ya anasini satayim.

Kroysan, embesilsen yapma abi gym de su isi, insanlara bulasma.

Bulgaristan gibi erkekleri barzo olan,"alphayim hararara" kafasinda olan adamlar ile bile 3 yil bir tek problem yasamadim salonda. Adamlar etigi ve sistemleri biliyorlar.

Ama bizimkiler,
ah bizimkiler...

Analarini... neyse.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...