Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #5

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Yogun programdan 10 gündür spora giddemiom
Ama gidemeyen halimle bile bodyweight ve evdeki halter ve damllarla bişi yapmaya calısıom,tabi squat deadlift yapamıom ama curl shrug fln yapıom

Cevremdeki herkes cok kilo verdiğimi ln sölüo,gülüp teşekkür ediyorum

Bilmiyorlarki bu daha baslangıc,kaslanmaya devam
Sosyal ağlarda paylaş

jager çok komikmiş valla gül gül yarıldık kardeş sdfsdf

Beyler bişey diycem. Hazır hollandaya taşınıyorum, et süt tavuk whey ucuz ve kendi başıma yaşıycam disiplin kolay diyerekten şöyle bir plan yaptım. Metabolizmayı hızlandırmak ve proteini çeşitlendirip gün içinde energize hissetmek açısından en azından 1-2 ay denemek istiyorum kendimi disipline etmek istiyorum şöyle bir planla.

Nasıl? O kadar zamanlama ve uğraşa değer mi yoksa 3 öğün ye gitsin mi dersiniz? Yemek hazırlamasını seviyorum üşenmiyorum da, zamanlaması ve bünyeyi istemesem de yemek zorunda bırakmam psikolojik sıkıntılar yaratabilir gibi, en azından başlarken. Şöyle yersem canavar olcam ora gerçek ehe

Günde 2 paket bırakmam gerekicek ama sıkıntı yok, her şey şekilli vücud için, en seksi ben olcam =)

NUTRITION
07.00 3 eggs, oatmeal
10.00 salad with tuna, salmon, shrimps or other seafood
13.00 chicken with rice or pasta
16.00 pork with spinach, broccoli
19.00 steak with rice or pasta
Bed-time ~23.00 cottage cheese, almonds, nuts

3 liters of water daily
1 scoop pre-workout
1 scoop whey post-workout
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

idmanı ne zaman yapıcan? :D

abi işten 5 gibi çıkmayı planlıyorum. Çıkıp bisikletle gym e akarım direk, 4pm öğününün sindirilmesi için 1.5-2 saat verir bu, idmanı 7 gibi bitirsem üstüne whey, 8pm gibi post-workout menü ve 3 saat sonra yatağa girerken 11pm cottage cheese almonds falan?

Sıkıntı yok gibi? =)
Sosyal ağlarda paylaş

Mutfağa böyle bişey alcam, direk yapıştır pişir mükemmel. Bulaşığı az uğraşması az. Direk sosla yapıştır tavuk et somon vs. Bir de ufak tupperware seti buldum mu planlar tamam.

Bir ağırlık çantası, bir de cardio çantası hazırlıyorum. 1 gün ağırlık, 1 gün yüzme + sauna şeklinde gidicem. Ağırlık çantasında klasik kemer eldiven lifting straps foam vs. Cardio çantasında ip, box eldiveni, yüzme malzemeleri, pilates bandı falan.

Günde 1.5 saat ayırıcam spora, besinle birlikte 2 diyelim. Çok bi zamansal yatırım yok ehe. All kinds of gains mmmhhss

Jager, disiplinli gidersem ve şu programla gebermezsem temmuza seni geçerim kanka, sıkıntı yok, sonra sahnelerde yarışırız =)
Hedefimi sen koyuyorum büyük düşünüyorum ki motive olayım, seni geçsem yeter, sonrasını düşünürüz ehe

http://grpstat.com/DealImages/cloerizgara/6410ana7310_525-277.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

elma said:

Beyler bişey diycem. Hazır hollandaya taşınıyorum, et süt tavuk whey ucuz ve kendi başıma yaşıycam disiplin kolay diyerekten şöyle bir plan yaptım. Metabolizmayı hızlandırmak ve proteini çeşitlendirip gün içinde energize hissetmek açısından en azından 1-2 ay denemek istiyorum kendimi disipline etmek istiyorum şöyle bir planla.

Nasıl? O kadar zamanlama ve uğraşa değer mi yoksa 3 öğün ye gitsin mi dersiniz? Yemek hazırlamasını seviyorum üşenmiyorum da, zamanlaması ve bünyeyi istemesem de yemek zorunda bırakmam psikolojik sıkıntılar yaratabilir gibi, en azından başlarken. Şöyle yersem canavar olcam ora gerçek ehe

Günde 2 paket bırakmam gerekicek ama sıkıntı yok, her şey şekilli vücud için, en seksi ben olcam =)

NUTRITION
07.00 3 eggs, oatmeal

3 liters of water daily
1 scoop pre-workout

ingilizce yazdigin iyi olmus daha fazla kas oluyor ingilizce olunca (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

elma said:

NUTRITION
07.00 3 eggs, oatmeal

3 liters of water daily
1 scoop pre-workout

ayrica yedigin miktara gore degisir tabi ama meal 1 20 gram desen meal 2 dressing e gore hadi min 10 desen balik ile meal 3 5-10 arasi desen meal 4 5-10 de lean pork yedin sayiyorum meal 5 10-20 gram arasi yatmadan once nuts 20-25 gram desen toplam 90 gram civari min yag aliyorsun ki keto yada low carb yapmadigin icin bu rakam cok fazla.
Sosyal ağlarda paylaş

elma said:

Bunları tabi ki moderationda yiycem, haklısın yağ miktarı oldukça var, ama cardioyu bol tutup diyeti fixleyeceğimden o kadar kasmıyorum detaya açıkçası.

bu isin olayi detay o yuzden bence dikkat et yoksa 2 yilda alicagin sonucu 5 yilda alirsin. bu kadar ciddi ciddi yapicam bu isi diyorsan ilk isin bi mutfak tartisi alip yedip ictigini tartmak. 1-2 yil sonra alisiyorsun zaten vucudunu ogrendikten sonra tartmana gerek kalmadan eyeball edersin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...