Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #5

AthleT

Öne çıkan mesajlar

SodomVsGomore said:

güya protein ağırlıklı beslenicektim falan şu off dönemimde. ilk hafta alkolün dibine vurdum. yağ yakıcaktım hesapta hafif yağlandım sanki asdf. neyse şu dönem geçsin ayı boğan bulk ına devam edicem.

1 gr ı 7 kalori alkol cinsinden bünyeye çeşitli miktarlarda takdim etmişsin, bünye de rabbimin programladığı gibi yağa depo etmiş fazla enerjini. İradesizliğin esiri olmuşsun no problem, ben çok ilginç bir şey göremedim açıkçası.

2 gün dirty 3 gün clean falan olur kanka, yeter ki içindeki fitness aşkı sönmesin. 3 adım ileri 2 adım geri gidersin ama gidersin bi şekilde yani =)
Sosyal ağlarda paylaş

mayko zaten ayıptır söylemesi ölü halimle iyiyim ya. suplement kafasına girmedim ondan mıdır nedir kas kütlem çok uzun süre spordan uzak kalmazsam öyle çok gitmiyor. ufak yaşta spora başlamanın ve az çok hangi durumda nasıl toparlanır bunu öğrenmenin verdiği avantajla kısa sürede toparlıyorum. dün arkadaş ortamında muhabbeti oldu elemanın biri göbek yapmışın diyince ben ağzımı açmadan diğer arkadaşlar ya bu herif 2 haftada toparlar yine abi diye yapıştırdı cevabı asdf. hoş bu kadar rahat toparlamamın ana sebebi hali hazırda ecto olmam ve bir ecto'ya göre bile iskeletimin çok ince olması. yağ oranı düşük 70 kg halimi gören gızlar sen daha büyüme böyle çok ideal diyor 8).

geçenlerde geçirdiğim operasyonla kısa olan sağ boyun kasım alttan kesildi ve uzatıldı daha önce yazdım buraya. şimdi fizik tedavi falan esnetiyorum ama doktor da bir ihtimal tekrar o kas kasılabilir o zaman tekrar bir ameliyat yapmamız gerekir diyor. e press hareketlerinde malum kasıyoruz o boynu hafiften. deadlift ha keza yine bir kasıyor orayı. tek çekincem tekrar o boynu kasmak. doktor sporuna devam edicen bir süre sonra dedi ama işte bu kasılma durumu korkutuyor beni.

SAĞLIĞINIZIN KIYMETİNİ BİLİN
Sosyal ağlarda paylaş

abi yüzebiliyorsan yüz, en güzel kardiyo valla tüm kaslarını çalıştırıror, yumuşatıyor. Yağ yakarken hem vücuduna esneklik kazandırıyorsun hem de tazeliyor tüm kasları.

Bence yüzme, fitness/BB uğraşanlar için bu işin saunası gibi bir şey, ya da ne bliym bağırsak temizletmesi, arabanın 100.000km bakımı gibi bir şey, haftada 1-2 kere yapılması lazım. Kiri pisi alıp vücudu temizliyor rahatlatıyor. Yorduğun yerler iyice bakım görüyor. Ağırlık ve cardioda bağ dokuyu es geçiyoruz, eklemleri yoruyoruz. Yüzme vücudu rahatlatmak açısından yoga, pilates, sauna, spa hepsinin kombinasyonu oluyor bizler için.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen abi. yüzme şu alttaki body tipine götürüyor. Sadece yüzmeyip yanına BB/fitnessdan beslenme ve ağırlık çalışması öğretilerini de koyarsan hem alttakinden daha şekilli vücuda sahip olursun hem de mis gibi flexible, agile vücudun olur. Kas gücü yanında sağlam bir kardiyovasküler sisteme sahip olursun.

Kardiyonun her şekli iyi bence ağırlık çalışmasına ek olarak. Salonlarda sıkılan denizlere dağlara çıksın hem yaz geliyor mis.

http://www.swim-shop.com/images/ProductImages/df_s_9000T_790-brf.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

parasini verip haftasonu yuzecegimiz nere var, anadolu yakasi kadikoy acibadem civari
normalin iki katini vermeye raziyim sakin sakin yuzebileceksem, 4 kisilik kulvar sabah 8'den itibaren donusumlu 9-12 kisiyi misafir ediyor buradaki milletin "luks" gordugu salonda
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

bugün bodyweight mid row yaptım biraz. yapın kesin. ne kadar underrated bi hareketmiş lan middle back için. bundan sonra sırt programımda olacak her zaman. o kadar güzel hissediiyosunki midi.

http://www.bodybuilding.com/exercises/exerciseImages/sequences/1911/Male/l/1911_1.jpg

http://www.bodybuilding.com/exercises/exerciseImages/sequences/1911/Male/m/1911_2.jpg

şunu ben kçımdan uydurmuştum yapıyodum adı mı varmış lan dsfk. aksiyonlu hareket sal çek 5 6 kere yapabiliyodum
Sosyal ağlarda paylaş

hiç bi şey olmaaaaaz. eskiden bende öyle düşünürdüm sonra cons sağolsun ogretmişti bi bok olmayacağını overtraininge falan düşmeyeceğimi kolay kolay. zaten çok güzel özetlemiş adam bunda da squat everyday olayında overtrainingi:

said:
OVERTRAINING
I know a lot of people will think that squatting daily will lead to overtraining. But, do you really know what overtraining is? Most people will never take themselves to that level. Most people don't really know what it means to be overtrained, which is a chronic condition that's the result of exercising far beyond your recovery capacity for a long period of time.

If you say daily squatting is inherently overtraining, I'm going to tell you that it's not. I've been doing this program for more than 300 days straight.John Broz has been squatting every day since 1996. Like I said, squatting is a fundamental human movement, not something to fear.

"The thing is, nobody is built with an owner's manual," says Broz. "Nobody knows what they're capable of. Why can't you squat every day? Have you tried it? How do you know you're not capable of something more?"

size diyorum bunu hep.

tabi bu yazılanlar ve savundugum beslenmesini antremanını cartını curtunu doğru yapanlar için.

yapmayanlar için zaten ben haftada 2 kere bile çok yüksek ağırlık deadlift yapmayın yazmıştım sdf.

gerçi yapmasa bile vucut alısıyo bi yerden sonra. size çok anlatmaya calıstım. en fazla 2-3 hafta sürüyo vucudun tüm tempoya alışması naparsanız yapın bi yerden sonra alışınca kolay geliyo o tempolar.
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:

moriarty said:

bugün bodyweight mid row yaptım biraz. yapın kesin. ne kadar underrated bi hareketmiş lan middle back için. bundan sonra sırt programımda olacak her zaman. o kadar güzel hissediiyosunki midi.

http://www.bodybuilding.com/exercises/exerciseImages/sequences/1911/Male/l/1911_1.jpg

http://www.bodybuilding.com/exercises/exerciseImages/sequences/1911/Male/m/1911_2.jpg

şunu ben kçımdan uydurmuştum yapıyodum adı mı varmış lan dsfk. aksiyonlu hareket sal çek 5 6 kere yapabiliyodum

bende bunu yan tırmanıp yapıyodum sdfs. elma da bulmuştu aynı şekilde kendi kendine. herkes benzerini buluyo bi şekilde denerken.
Sosyal ağlarda paylaş

herkes yapıyo bişeyler kendi kendine =)

Beyler overtraining yalanına inanmayın. Nolcak ya ölürsünüz ya daha güçlü çıkarsınız.

Ben omzu 1 haftalık sakatlamıştım, overtraining sandım tabi ki değilmiş smith kullanmak ve yanlış formda shoulder press yapmaktanmış düşününce çözdüm işi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...