Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #5

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Dragonfire said:

Yarın resimler le paylaşırım.

antremandan once kardio yapman sacma biraz ozellikle yuzme gibi bir aktivite agirlik antremanin cok daha verimsiz gecmesine sebep olucaktir. ayrica agirlik antremani sonra yapilan kardionun fat loss icin daha faydali oldugunu oneren bir cok research var EPOC olayini arastirirsan gorebilirsin.

sert antreman yapiyorsan sakatlik riskinide arttirmis olursun 45 dk yuzme sonrasi.
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonfire said:

Bugun yine yaptim ayni programi ancak havuz kapali oldugundan yuzme yalan oldu. Bacak hareketleri hafif geliyor derken leg pressin sonunda zorlandim, eskiden 100 110 kg rahat yapiyordum.
Bu programa el atip biraz daha kol gogus karin serpistirmek lazim sanirim.
Simdi bu energy shakeler protein barlar cok guzel gorunuyor ama henuz bulasmaya gerek yok o islere dimi?
Sayin kasli arkadaslar ne diyorsunuz?

Eger yag oranin %10 alti degilse aldigin karb miktarini azalt oldugu kadar. bilincsizce antreman oncesi ve sonrasi karb tuketen yag orani yuksek olan tipler sadece fat loss olayini yavaslatiyorlar ama pek bir haberleri yok. eger glikojen depolarin doluysa yani carb depletion vs. tarzi islerle ugrasmiyorsan pre-post workout carb olayi cok gereksiz ozellikle dedigim gibi yuksek yag seviylerinde. Barlar ayrica gereksiz pahali o paraya whey al cok daha fazla verim alirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

sanssizsansli said:

kaslarını yediğimin dexteri haklı beyler.

malesef cok buyuk bilgi kirliligi var salonlarda. bana jelibon yedirmisti elemanin biri 2 ay boyunca antreman sonrasi tabi ozamanlar benimde pek biseyden haberim yoktu antremandan once jelibona abaniyordum %25 yag orani got gobek bingil bingil gezerken.
Sosyal ağlarda paylaş

173/62 amacım öyle kas yapmak filan değil de, extradan ne yemem lazım onu söyleyin
9-17 masa başı iş var, fazla abartamıyorum, akşam da yorulduğum için
çalıştığım da 1 saat, vucud ağırlığı+ 5lik dambıl

mesela bugun yediklerim
1 yumurta
2 dilim peynirli, kaşarlı ekmek
biraz çikolata
ceviz
bal, pekmez/pekmez

tavuk but, enginar, az pırasa, çikolatalı muhallebi

çorba, 1 porsiyon köfte, enginar, fırın patates,
sütlü tatlı, çilek, kuruyemiş
Sosyal ağlarda paylaş

forgiver said:

173/62 amacım öyle kas yapmak filan değil de, extradan ne yemem lazım onu söyleyin
9-17 masa başı iş var, fazla abartamıyorum, akşam da yorulduğum için
çalıştığım da 1 saat, vucud ağırlığı+ 5lik dambıl

mesela bugun yediklerim
1 yumurta
2 dilim peynirli, kaşarlı ekmek
biraz çikolata
ceviz
bal, pekmez/pekmez

tavuk but, enginar, az pırasa, çikolatalı muhallebi

çorba, 1 porsiyon köfte, enginar, fırın patates,
sütlü tatlı, çilek, kuruyemiş

miktar olmadan bisey soylemek zor ama kilo alamiyorsan karb arttir yedigin protein yeterli gozukuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

forgiver said:

arada takılıyorum işte
ben size karışıyor muyum

zorla yemke yenmiyor işte, çok yesem uykum gelmiyor

sırf moriarty e inad 65 yapıp bol göğüs kıllı foto koyacaktım ama yavaş ilerliyor

aksam 2 tane large pizza ye dominos uzerine cips buyuk paket ve kola ic 1,5 litre ertesi sabah 65 kilo uyanip muradina ermis olursun sodyum ve tukettigin karbonhidratlar sayesinde
Sosyal ağlarda paylaş

vücud güzelleştirici abilerim,

body groomer alıcam, iyice metroseksüel oldum. Hazır hollandaya da taşınıyorum homoseksüel kardeşlerimin arasına karışırım kültürel köprüler kurma açısından. Tavsiyesi olan var mı? small çaplı bir treasure invest edebilirim
Sosyal ağlarda paylaş

bugün bodyweight mid row yaptım biraz. yapın kesin. ne kadar underrated bi hareketmiş lan middle back için. bundan sonra sırt programımda olacak her zaman. o kadar güzel hissediiyosunki midi.

http://www.bodybuilding.com/exercises/exerciseImages/sequences/1911/Male/l/1911_1.jpg

http://www.bodybuilding.com/exercises/exerciseImages/sequences/1911/Male/m/1911_2.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...