Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #5

AthleT

Öne çıkan mesajlar

teşekkürler.

tabi ki her şeyin aşırısı zararlı. Günde 1 çay kaşığı kahvaltıda hüpletilebilir, yulafın yumurtanın yanında mideyi zorlamaz heralde. Hatta 1 bardak suyun içinde seyreltilse tadı tuzlu sudan hallice oluyor.

üşenmediğim bir ara 1 hafta deneyeceğim bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

abi tibbi olarak ac karnina asit icmen mide uzerine olumsuz etkiye sahiptir..hatta bildigin kotudur..

ictiginiz seyin yag yaktirma ?? kavrami gorecelidir yapilmis bilimsel calisma yoktur..

hal boyleyken halk arasinda hurafe olarak anlamlandirilan ve uygulanan bir olay hakkinda en fazla troll le karisik geyik yapilabilir..
Sosyal ağlarda paylaş

yok kanka sen yine yaz da azcık smiley falan koy gerçek olmadığı belli olsun bişey olsun.

Bilim adamı gibi yazıyosun insanları paniğe sevk ediyorsun =)

şu haftada 2 kere komple fasting yapıp bünyeyi resetlediğini söyleyenlere yorumun nedir?

dana22 said:

pardon ya mesleki sifati belli edince daha dikkatli konusmali..ozur dilerim..bundan sonra troll diye yazacagim dibine..
Sosyal ağlarda paylaş

simdi bilinen seyler..

fasting genel olarak buyuk butun inanislarda var..en uzunu sanirim bizimki..

dunyada da cesitli trendler var fasting i iceren..yogada surada burada ..detoxcular var..

ha vegeteryanlar da var ..yedigimiz seylerin bir kismini hayatimizdan cikartirsak olmeyecegimizi kanitlayan..

duzenli olarak belli araliklarla yeme icmeyi kisitlamanin bunyede bir eksiklige yol acmasi dusuk ihtimal..

kagit ustunde gunluk ihtiyacimizi zaten 1 ogunde bile fazlasi ile karsilayabilecegimiz seyler tuketiyoruz.

sorun yok bence..ilk zamanlar biraz zorlanir sonra da kaniksarsin bile..
Sosyal ağlarda paylaş

5/2 Fasting bence leangain'den daha iyi. 2 gün öğün eksilterek yaklaşık 3000 kcal açık yaratıyorsun haftada. Böylelikle diğer günler diyet yapmana gerek kalmıyor. Hem Zig-Zag yaptığınız için metabolizma da yavaşlamıyor. Tek sıkıntı fasting sırasında düşen şeker problemi.

Leangain+5/2 fasting de yapılabilir. Mantıkları aslında farklı, leangainde sabah kahvaltısı ve ara öğünü yok ama total kalori ne kadar hesapladıysan alıyorsun.
5/2 Fast'de direk dramatik şekilde kalori kesiyorsun 2 gün.
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel anlatmış yine. Başından beri ısınamamıştım zaten şu ekto mekto sınıflandırmasına. Öyle işe başlarsan ben buyum deyip bırakırsın, yazık ediyolar yeni başlayanlara şöyle bilgiler vererek.

Bence ekto mezo gibi sınıflandırmalar fenotipe bakarak yapılmamalı. Çok yiyip az kilo yapan metabolizması hızlı adamlar var, tam tersi az yiyip direk yağa çeviren adamlar var. Bu kişisel, ben ne yesem direk göbeğe gidiyo valla

http://www.youtube.com/watch?v=FRSRzA6xhUc
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben her bacak gununden sonra uyuyup uyaninca odun ile uyaniyorum sdfgh

gercek anlamda farkettiriyo testesteron seviyesini banada oyle gelmisti acaba recovery surecinde yuksek testesteroneun dogru baglantisi var mi diye

squattan bicepsimin biraz daha buyucegini zannetmiyorum pek acikcasi bunun disinda yani
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...