Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #5

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Black_Hand said:

@jaeger

kaç kiloydun azizim?

tamamen sidik yarıstırmak amacıyla sordum, sdfsdf.

170kg @72kg bw > 200kg @91kg bw.

benim pipim daha büyük.

lelelelelelee

-

o değil de, yaglanmadan 91 den 120 ye düşünüyorsan, takviye alacaksın herhalde? yada hali hazırda alıyorsundur sanırım?

yok ya steroid düşünmüyorum hala zaten 120 yi görmem imkansız gibi ama hedef işte sonucta büyük koydum hedefi :D
5 ay daha bulk gidicem gerçekçi gidersek 105kg falan görürüm heralde ordanda bi 85 e insem yarışma için temiz :D
senin deadliftte güzel tabi de keşke aldığım kütle kadar artsa ağırlık aynı oranda gitmiyo :P
Sosyal ağlarda paylaş

Eylül de Amerika'dan getirmeden önce CLA'yı, program şekli ve beslenme programım aynıydı ama incelmeme rağmen kilo vererek inceliyordum. Ondan önce zaten büyüme ve güç programlarım vardı o yüzden yağlarımın erimesine dikkat etmiyordum.

Kullanmaya başladım, ve kilomun stabil olup, yağlarımın eridiğini gözle anlaşılır bir şekilde gördüm ve görüldü hatta. O yüzden işe yaradığını düşünüyorum, hiçbir işe yaramayan zımbırtı piyasada olup satılmaz herhalde bana göre. Herkesin kendi fikri tabi ama sen gelip burda bana bi bahsetsene biraz gibi dalga geçermiş gibi konuşunca pek hoş karşılanacak hareketler değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...