Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

ben kaç yaşına gelmişin yan komşuya nası yazılır diye foruma soru soruyosun diye sana ergen lakabı takıyomyum?

hipster falan ayboluyor hocam sizin takıntılarınızı sevişeyim :)

ayrıca ota boka hipster çekiyonuz da ne olduğunu bildiğinizden şüpheliyim. oo yabancı kelime cool alırım bi dal
Sosyal ağlarda paylaş

Dynun said:

asıl ergenlik argüman yetmeyince bi topikten diğer topiğe laf taşımak abi kusura bakma. (haklısın ya da haksızsın demiyorum)
what happens in kişisel stays in kişisel
öğrenemediniz :/

kendi film yorumumdan yararlanıp konuyu saçmalığa çeviren/üstte (üstelik ilk kez de değil) rave adlı arkadasa armağan ediyorum o halde bu yorumunu. insanların beğenileri ile kendi sabit fikirleri uyuşmayınca "bırak yeaa" çeken insanların zihniyetini skim diyip kendi adıma tartışmayı kapatıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Dynun said:

ben burdaki tartışmaları okumuyorum zaten genelde puana postere bakıp geçiyorum
bahsettiğin konuda bi yorumum yok

olması gereken de bu. çoğu kişinin yüksek not verdiği bazı filmleri dayanamayıp kapıyorum kimseye zevkinden ötürü eleştiride bulunmuyorum. herkesin kendi zevkidir. ama bazı yaş almış nasib alamamış arkadaşlar ki sayıları da az değil saçma salak konuşup "cool" olmaya çalışıyor. neyse yaşa aldanıyoruz hep ondan
Sosyal ağlarda paylaş

KidLazer said:

ben kaç yaşına gelmişin yan komşuya nası yazılır diye foruma soru soruyosun diye sana ergen lakabı takıyomyum?

ayrıca ota boka hipster çekiyonuz da ne olduğunu bildiğinizden şüpheliyim. oo yabancı kelime cool alırım bi dal

dikkat et,belden aşşağı vurayım derken fularını yırtıcaksın.

ergenliklede alakasını çözemedim bitürlü,hiç utanıp sıkılıcağım bir durum değil hem muhabbet olsun hemde güzel fikir verir belki diye forumdan tavsiye istemek bu konuda.
Sosyal ağlarda paylaş

KidLazer said:

ya "babam evde olduğundan küfür edemiyorum" diyen adam
KidLazer said:

ya böyle dolu dolu sövmek istiyorum aykuta şu an böyle bi ağız dolusu küfür var içimde peder evde edemiyorum ben sokağa çıkar abi sinirden patlatıcam bişeyler yoksa evde.

italya'da bir şekilde bir şeyler yapmaya çalışan adama bilmem nerede gördüğü "alırım bir dal" lafını ediyor

taraf tutmuyorum sadece bu saçmalığa tanık oldum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...