Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık - Peugeot 2005 307 XT

BonePART

Öne çıkan mesajlar

Ne boya fetişizmiymiş arkadaş. Arayan boyası var mı diyo. Lan 10 senelik araba boyası olmadan kullanabilen varsa gelsin alnından öpücem.

Boyası var mı diyo. Boyası sanayi işi yok ne varsa hepsi orjinal değişti seviste. Gidelim servisten detayları alalım istersen diyorum. Hasar kaydı var mı diyo. Var diyorum. E abi boyası yoksa hasar kaydı nasıl var diyo.

Hiç bişi boyatmıcan çürücek araba adamların fantazisi bu. Orjinal çürümüş araç.
Sosyal ağlarda paylaş

baba boyasi var mi mayyeli kibarca neresinden vurdun yigidim in yanitidir..

mesela on kaput kapagi orjinaliyle degisti demek..onumdekine kokune kadar girdim motoru toplattik ama bakalim..

sol on camurluk kapi boyali demek yandan girdik ama takla atmadik

on kapi camurluk boyali tavanda da gunes yanigi boyasi var demek en az 4 taklamiz var nasil ciktik bilmiyoruz..demek..

kahrolsun bazi sanayi insanlari pert araclari hasarli araclari alip tamir edip ayni fiyata kokleme niyetinde saolsun istanbul da isin cenneti
Sosyal ağlarda paylaş

Ilani eksik yazmışsın, şu ibareler geçmeli mutlaka.
Sahibinden temiz, kazasız, ağır bakımları yapılmış, biniciye araba. Alan kişi en ufak masraf yapmadan yıllarca biner, piyasadaki vuruk çarık Galerici arabalariyla karsilastirmayin. Araç yorulmamistir, lastikler iyi durumdadır. Her arabada olan ufak tefek sürtmelerden dolayı bir iki parçasında boya vardır.
Araçla ilgili ufak bir ikramım olur ama pazarlık araç basında yapılır. (fiyata 250tl ekle)
İhtiyaçtan satılık kısmını sil, oraya Full donanım, daha dolusu yok ekle
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...