Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Koltuk Tamiri

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

http://i.hizliresim.com/qqz5LD.jpg

Oturduğum koltuk şu hale geldi. Alalı daha 3 ay oldu ama 120 kiloya dayanamadı demek ki, bir de koltukçunun bana oturma dediği düzende oturmaya devam ettim asdfsda

Her neyse, şuan arkaya yatırıp kitleyince sorun yok ama çok ses çıkartıyor ve ileri doğru atılınca falan böyle bildiğin 3-4 cm öne düşüyorüm.

Normalde bu kadar kötü durumda değildi. Dün bir ton yöntemle düzeltmeye çalıştım ama çok sağlam çıktı. Bir de fotoyu çekerken telefonu dayadığım ortadaki çıkıntısı var. O yüzden çekiç vs. içten sokamadım. O boyutlarda oraya giren tahta çekicimiz vardı, onunla denedim de sapından kırıldı fazla yüklenince

Bunu nasıl düzeltirim ya? Düzeltme değilde en azından nasıl öne düşmesini engellerim.

Böyle o açık kısım var ya işte, o kısım aşağı yukarı oluyor. Tel vs. sıkıştırmayı denedim ama onlar güçsüz kaldı. Böyle var mı sürünce sertleşecek, taş gibi olacak ve orayı tutacak madde vs...

Ne yapılır?
Sosyal ağlarda paylaş

yok kaynaktan değil, malzemeden gitme. Ya bildiğim bir şey kalmadı zaten tamir de pek kurcalamakta istemiyorum da :(

Kilo veriyoruz ya bakalım, 130 dan indik asdfasd

Bu esasen şey, geriye doğru yatırıp öne doğru kayılarak yani bir nevi yatarak oturduğum için bu koltukta böyle oldu. Koltukçu özellikle sen yapma demişti asdfasdfasd

Neyse hayat,
Sosyal ağlarda paylaş

5 mm sac var orda, söküp alttan destekleyip üstten çekiçlemediğin sürece düzeltemezsin onu.

Üstteki tablaya bağlandığı kaynaklar kesilip sökülecek, düzeltilecek, tekrar kaynatılacak. Şu işi de 30 liradan aşağı yapan yer bulamazsın muhtemelen. Yakın olaydın bi dürüme yapardım ben sana.

İstanbul'da fln yaşıyosan hele 30 liraya bile yapan yer bulunmaz, uğraşacak yer bulamazsın muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu tip bir şey arıyordum işte, yani idareten tutsa bile olur. Zaten şuan da öne doğru kaykılarak oturmadığım takdirde ileriye baskı uygulanmıyor. Tamamen boktan oturuş düzeniyle alakalı bir durum bu ...

Kaynak olayı benim de aklımda vardı da üşeniyorum şimdi göndermeye, bir de istte cidden gelip alacaklar ya da sen götüreceksin işte yapacaklar geri getir vs...

Ben bunu kendi arabama zor koyup getirdim, bayağı büyük koltuk sığmadı da arka koltuğa yatırdık. Yatırırken koltuğun kaplaması vs. hasar aldı vs. vs.

Gelip alırlarsa fiyatı artar vs. derken ohoo asdfsda

Böyle kullanırım daha iyi

Asıl sorun aslında evdekilerin tatavası, son 1-1.5 yılda 25'e yakın kilo aldım. KOLTUK KIRDIN HAYVAN diyip 2 ay söylenirler haklı olarakta işte onlardan kaçırıyorum bir nevi asdfasd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...