Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık WoW Account

Lectre

Öne çıkan mesajlar

Selam arkadaşlar, artık baydım biraz o kadar raid vs yapınca, mevsimsel satış başlığı.

Ana karaterimiz priest, 563 ilevel pve 544 ilevel pvp gearı var, iyi durumda, realmin en iyi guildinde şuan, recruit edileli 1 hafta oldu o bakıma alacak arkadaş uyum sağlayabilir.

armory : ragnaros priest; http://eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/Anevqu%C3%A9mar/simple

bunun dışında wod pre-order ile boostladığım human rog mevcut auchindounda, fakat pre-orderı refund ettim karakter locked durumda şuan alınca açılacak. yine auchindounda 90 level mage var human fulle yakın pvp gearı var bunun.

altlara gelecek olursak, 68 dk, 70 paladin, 80 lock, ve 30 40 baya karakter var.

pandaria pet battle dailyleri açık.

10 tane falan rare 25 pet var.

4k gold mevcut şuan.

oyun süresi: Expires: 14/7/2014 01:45

aynı accounta bir adette hearthstone accountu mevcut çok bir şey beklemeyin rank 18lerde falan dolanıyor :)

profession olarak mainde engineering/enchanting var, altlara kasmaya fırsat bulamadım account 3 aylık falan :)

gizli soru biliniyor, kimlik fotokopisi istenirse verilebilir.

accountun ilk sahibiyim, maili sizin mailinize değiştirip vericem.

herhangi bir sıkıntı olmaz yani güvenlik açısından.

fiyat konusunda öm atabilir ya da buraya yazabilirsiniz, şuan sadece oyunu almaya kalksanız pandariaya kadar 90-100 lira tutuyor sanırım, onun üzerine sizin takdiriniz bakalım.

şehir olarak Ankara'dayım elden düşünen olursa.

Wildstar key + holoskoya düşünebilirim ama nakit lazım az açıkcası :)

edik: priestin off-spec gearı bulunmamakta fakat disc oynamak isterseniz healer olarak çoğu parçada spirit mevcut, 1-2 haftaya reforgelarla yine aynı ilevel disc priest elde edebilirsiniz ^^

edik2: wildstar key yazmamın sebebi oyunun mevcut güvenlik sistemini bilmemem ve temiz bir başlangıç olması, dediğim gibi nakit olursa daha iyi olur tabi, onu yazmamdaki amaç şuan dnrda wstar 110 lira hani daha ucuza key bulup 110 liraya sayabilirsiniz takasta diye.

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

ups.

çok bir şey istemeyecem korkmayın :p

ayrıca wstar key aramıyorum artık arkadaş o ne öyle ya.

level 10da bıraktım trial accountu şimdi laf söylemeyin ama pvpsinde zerre kadar senin ne yaptığının önemi yok gibi gözüküyor bana.

ilerleyen levellarda biraz daha düzeleceğini biliyorum ama maske çalmaktan helak oldum uzak teması sevmiyorum sanırım ondan kötü durdu :/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...