Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

DoruK

Öne çıkan mesajlar

Çünkü insanlar patch notlarını bile okumadan ranked maça giriyolar
İnsan bi okur yada azıcık izler yada 1-2 bot maçında haritaya bakar
Gerçi şu an bot maçları aşırı buglı
Dün geceki bi patchten sonra iki takımda da bi bot kuryeyi çağırıp duruyo. Komut veremiyosun resmen spamliyo öldürtüyo tabi sürekli
Rune spotta 10-15 dk duruyo 1-2 tane bot
Sosyal ağlarda paylaş

Dun aksam techiesi denedim ilk defa. Normalde ortalamam 10 kill, 1 kill alabildim. Ortalama olumum de 3-4 falandi, bu oyunda 10 kere oldum :D Ki 500den fazla oyunum var sanirim techiesle.

Ama ne yaparlarsa yapsinlar hazirligini yapmis techiesin baseine girmek hala cok zor. Nitekim karsi takimin carryleri deli gibi farmlamis olmasina karsin giremediler ve 20 dk ekstra defanstan sonra biz kazandik. Tabi kufur yedim karsi takimdan biraz ama o da techiesin yan urunu :)
Sosyal ağlarda paylaş

zipzip said:

Ui'ye bile laf edenler var. İnanılmaz sade ve tatlı olmuş. Harita desen 2. oyunda alışıyosun. Bazı talentlar çok uçuk. Furion 20 treantla geziyor agsdf

dün aksam stream de gördüm. o ergenlerin sevgilisi yetimin dostu eren gitmis yerine domuz gibi kilo almis saclari agirmis eren amca gelmis.
gözlerim doldu :(

ama maymunla oyunun güzeldi.
Sosyal ağlarda paylaş

cicibeybe said:

Dun aksam techiesi denedim ilk defa. Normalde ortalamam 10 kill, 1 kill alabildim. Ortalama olumum de 3-4 falandi, bu oyunda 10 kere oldum :D Ki 500den fazla oyunum var sanirim techiesle.

Ama ne yaparlarsa yapsinlar hazirligini yapmis techiesin baseine girmek hala cok zor. Nitekim karsi takimin carryleri deli gibi farmlamis olmasina karsin giremediler ve 20 dk ekstra defanstan sonra biz kazandik. Tabi kufur yedim karsi takimdan biraz ama o da techiesin yan urunu :)

500 maça random bir terör örgütüne girebiliyomuşun askerlikten de yırtabiliyomuşun
1000+ olursa örgütü seçiyosun ve üst kademede başlıyosun diye duydum dsfhfhdsfh

eklesene steamden merak ettim
mulgear id
KappaRoss var resimde
Sosyal ağlarda paylaş

Eklerim eve gidince, bu sirada techiesi biraktim ben aylar one. Birlikte oynadigim elemanlar ama 3-4 oyunda bi, UTKU TECHIES UTKU TECHIES diye cigirdigi icin aliyordum sadece.

Orhanin oyunu birakip sadece benim insanlari sinir etmemi izlemek icin talep ettiginden supheleniyorum. Zira ben techies alinca uzun sure basede bekleyip mikrofona anirarak guldugu oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...