Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[HL3] Screenshot

bayat

Öne çıkan mesajlar

bnm foto makinesi de böle ss çekiyodu :)[signature][hline]
Sevmek bize haram! Eğlenin bırakın...
--------------------------------------
Bir gün herkes fenerli olcak. İşte o gün
dünyaya yazık olacak
Hepimize lazım olan şey egzotik jojoba çiçekleri değil mi :lol:
Msn

[Bu mesaj antakyali tarafından 21 Aralık 2004 17:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hl3'ün ne zaman çıkacağı belli değil.
tek okuduğum "uzun zaman ortalıkta yoktuk, piyasadan bu kadar uzun süre çekilmiyeceğiz" gibi birşeydi.
yakında bir expansion çıkartırlar, 3 sene gibi bir süre sonra da HL3 çıkar
yani böyle düşünüyorum o bahsettiğim yazıda okuduklarımdan.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

bir arkadaşım bu resmi gerçek sandı

başka bir arkadaşna gönderdi
arkadaşı ohoo bunu yapmaları için bilmemne sene lazım diyince oda yok abi yapılmış işte diye ikna etmeye girişmiş , sorada icq loglarını bana gönderdi

bende bastım kahkaha yı[signature][hline]www.scuniverse.com
www.scuniverse.com/forum
Ayrton Senna is not dead

Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xharloan, 21 Aralık 2004 23:20 tarihinde demiş ki:
resim yavaş yavaş açılınca ilk başta inandım dedim oha felan sonra bi baktım peh :)

aynen yaw.. ohaa fln oldum..
sonra düştü :D[signature][hline]
Nasreddin hoca bir gün ipe un seriomuş..
Komşusu: "Hocaa, hiç kazan doğurur mu" demiş
Nasreddin Hoca da: "Ya tutarsa??!!" demiş...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 20 Aralık 2004 14:38 tarihinde demiş ki:
said:
_Dalamar_, 20 Aralık 2004 14:24 tarihinde demiş ki:
Bu oyunun gerçek grafikleri deil diimi??

espri yapıyorsun diimi??

Aga fps oyunlarıyla alakam yok meraktan soruyorum[signature][hline]Bana yağmuru anlatma, yağdır.
[/b]

Wow:Hordish Manner

Hellnar - Über Orc Paladin (level 69)
Sosyal ağlarda paylaş

bone şu literatüre girecek cevapların olmuyor mu bazen en olmadık yerlerde.. :-p

yok kardeşim gerçek, bak yukarıda yapanları tanıyanlar bile çıkmış.. bu kadar şüpheci olmayalım..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mum_Chamber, 21 Aralık 2004 23:23 tarihinde demiş ki:
said:
Azmodai, 21 Aralık 2004 18:45 tarihinde demiş ki:
ilk hl yanilmiyorsam 98 veya 99 da cikti. heh 5 senedir ugrasiyorlar, bi 4-5 sene daha gozuktu :P

99 counter strike 5.0 vardı. çok daha önce çıkmış olması lazım half-life'ın

HL 1998 yılında çıktı, hatta 98'in en iyi oyunu seçilmişti. CS de ilk olarak Haziran 99'da çıktı[signature][hline]You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 21 Aralık 2004 17:30 tarihinde demiş ki:
camur texture'lari yapan kisi benim arkadasim :tup:

bu ne biçim texture acaba bu ss low damı yoksa en yuksek görüntüdemi çekildi bencede bu ss deil normal bir fotoğraf.camurlar suda bile belli oluyo walla sudada toka var ben buna inanmıyorum birde sanırım 2005 in yarısında HL2 nin multi yaması çıkar her halde ama bence çıkmasın daha iyi ne düşünüyosunuz.

[Bu mesaj taylor tarafından 23 Aralık 2004 23:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

city 17'nin temizlik görevlileri greve mi gitmiş lol[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 24 Aralık 2004 00:21 tarihinde demiş ki:
said:
taylor, 23 Aralık 2004 23:39 tarihinde demiş ki:
said:
Azmodai, 21 Aralık 2004 17:30 tarihinde demiş ki:
camur texture'lari yapan kisi benim arkadasim :tup:

bu ne biçim texture acaba bu ss low damı yoksa en yuksek görüntüdemi çekildi bencede bu ss deil normal bir fotoğraf.camurlar suda bile belli oluyo walla sudada toka var ben buna inanmıyorum birde sanırım 2005 in yarısında HL2 nin multi yaması çıkar her halde ama bence çıkmasın daha iyi ne düşünüyosunuz.

[Bu mesaj taylor tarafından 23 Aralık 2004 23:43 tarihinde değiştirilmiştir]

yok gercekten arkadasim onu yapan kisi. beraber ugrastik, hatta ben saka yapmak icin tokayi koymustum oraya. resimdeki poligon sayisinidan bahsetmek bile istemiyorum, her birini elle cizdik baya vakit aldi ama oldu :tup:

Taylor, Azmo doğru söylüyor ben şahidim.[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

Ra_tyillustrious, 14 Aralık 2004 12:11 tarihinde demiş ki:
Yani farkındamısın ama Türkiyedeyiz demokratiz, laikiz ama farkli bir inanç taşiyorsan kendini bir müslümanla eşit göremezsin.
Sosyal ağlarda paylaş

HL ya 97 ya 99 du. 99 olması lazım ya[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on

Yani farkındamısın ama Türkiyedeyiz demokratiz, laikiz ama farkli bir inanç taşiyorsan kendini bir müslümanla eşit göremezsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Üst ve alt sınırı vermiştim ben tabiki =)[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on

Sosyal ağlarda paylaş

adamın biri sokakta levyeyle elide içinde olan foto çekmiş sora hl3 die atmış
hl 2 cıkalı ne kadar oldu ki bu motor u urettiler de hede ettiler sora da hödö ettiler[signature][hline] hızlı yaşa genç öl cesedin yakışıklı olsun

[Bu mesaj bravecik tarafından 24 Aralık 2004 19:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...