Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Robot süpürge almak...

Vulcan_Lionheart

Öne çıkan mesajlar

Vulcan_Lionheart said:

Masakari said:

Bekar adam alsa anlarımda evli olup şunu almak nedir? Söyleyin hanıma süpürsün işi ne? Yapmazsa yollayın babasının evine.

hocam sorun fazla süpürmesi az değil :) acıyorum artık haline bende de kafa kalmadı :)

Emin ol onun hosuna gidiyo o işi yapmak,o yüzden o hiçbir zaman kendine acımıyıcak. Kafa kalmadı olayınıda "Rowenta Silence" serisinden bi süpürge ile çok güzel çözebilirsin. 1500w ve üstü bi model.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Dworgian said:

orc_lord said:

Pahalıymış azıcık daha verip Rainbow alınır. Aslında Arçelik'te bunun gibi süpürge yapabilir.

annemlerde rainbow var, yeni modeline 4k eur dedi kadın. aklım uçtu yeminle

Yeni modellerde fiyat iyice uçmuş ama ömürlük süpürgedir. Bizde ilk nesli var hala taş gibi çalışıyor. Her şeyi silip süpürür valla ben kefilim sağlam cihaz.
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:

Kafa kalmadı olayınıda "Rowenta Silence" serisinden bi süpürge ile çok güzel çözebilirsin.

Katiliyorum, yeni sundan aldim ciddi anlamda sessiz diger modellere gore. Emis gucu de guzel. Turuncu olmasi da buyuk + (:D. Evde 1 kopek ve 1 kedi var, her gun supurge bazen gunde 2 defa supurge aciliyor.
Tefalde indirim vardi 350e mi ne aldim.

http://www.rowenta.com.tr/Pages/catalog/Home-cleaning/Electrical-dust-bag-vacuum-cleaners/RO5822-SILENCE-FORCE-EXTREME-2200W-TURUNCU.aspx
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...