Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

'Kraliçenin kuğusu'nu yedi

Joker

Öne çıkan mesajlar

türkiyeyi avrupaya bunlar tanıtıyor işte. e türk deyince adamların aklına ya bunlar ya da rte filan geliyor. sonra yok bizi niye avrupa birliğine almıyolar bik bik bik. ben olsam ben de almam.

100 sterlin çok değilmiş aslında ya, 350 lira filan mı ediyo? kuğudan da bayağı et çıkar yani, en az 10-15 kilo filan. kemiği filan saymasan 10 kilo et çıktı desek, kilosu 30-40 arası bir şeye filan gelir işte.
buzdolabındaki kısmı kaptırmamak lazım ama, tek seferde biticek, anca öyle ^^
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

buzdolabındaki kısmı kaptırmamak lazım ama, tek seferde biticek, anca öyle ^^

bayramda kuğuya girelim mi? ahahah

düşündüm de aslında burada acaip bir dram var.. adam açlıktan sokakta dolaşan hayvanı kesip yemeyi sadece planlamamış gerçekleştirmiş. işsizlik aylığını mı kestiler ne acaba?

bir yandan adama üzülmedim de değil şimdi ama bunun bir tık üstü hollanda/haarlem'de parkta gezen geyikleri avlayıp yiyen türk ailenin haber olması
Sosyal ağlarda paylaş

Kimse ispiyonlayan amcanın demecini okumadı mı olm esas dehşet orda lan.

Gidersin kaçak avlanayım derken kuğu görürsün vurursun mesela, bilmiyorsundur kraliçe falan, belki kuğu olduğunu bile ayırt edememişsindir, hadi eyvallah. Adam çitin üzerinden atlayıp KUĞUNUN ÜZERİNE OTURMUŞ, sonra direk kafasını kesmiş.

Barbar Türk dediğin budur yani, vücut bulmuş herif.
Sosyal ağlarda paylaş

en komik cümle şu ya, gerçekten

He then took a knife and cut its head off at the bottom of the neck. I was stunned, I couldn’t believe what I was seeing.”

düşünsene herif hiç tavuk filan kesilirken görmemiş, onu da geçtim kuğunun boynu da uzun lan gerçekten çok garip bir andır o adamın yaşadığı travma adklsfjkdg
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...