Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2014 Yaz Dönemi Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

said:
Jermaine Jones yeni sezonda Beşiktaş forması giymeyecek.

A Milli Takım'ın Amerika Birleşik Devletleri ile oynadığı maçın ardından NTV Spor'a konuşan Jones, yeni sezonda siyah-beyazlı kulüpte olmayacağını söyledi.

Jones, "Beşiktaş'a geldiğimde sakatlık yaşadım. Geri dönüşüm kolay olmadı. Ama şunu açıkça söyleyebilirm artık Beşiktaş forması giymeyeceğim. Başkanımız, Slaven Bilic ve Önder Özen ile görüşmeşlerimiz oldu. Bonservisimi alma opsiyonları vardı. Onlara bekleyeceğimi ifade ettim. Ancak kulüpten bu tip bir girişim gelmedi. Şanslarını kaybettiler. Türkiye'den teklifler var. Kariyerime Süper Lig'de devam edebilirim" dedi.

Jones, şu an sadece Dünya Kupası'na konsantre olduğunu ve teklifleri kupanın ardından değerlendireceğini sözlerine ekledi.
Sosyal ağlarda paylaş

Önder Özen onu diyor ya, Bilic'in yönetim tarzı malesef bu ve bazen kavga ediyoruz laf anlatmak için vs. diyor.

Hani şey demişti. Adam bir 11 belirliyor, rotasyonu belirliyor ve onlar dışında herkese çok az şans veriyor. Rotasyona girmek için çok üstün çaba sarf etmek ya da Franco gibi şans yakalamak gerekiyor.

Bu BJKTV'ye geldiğinde ÖÖ'ye demişlerdi işte siz hiç karışmıyor musunuz? vs. diye. Benim görevim değil, ben fikrimi söylerim ama takdir Slaven'indir. Takımın patronu o dur, oynatmazsa çıkıp zorla kadroya adam yerleştiremem bu benim görevim değil vs. diyordu. Haklı yani burada,

Ama işte Bilic'in bu yönetim anlayışı ile ligin ikinci yarısının son 10 haftasında çöp bir Olcay'a katlanmak zorunda kaldık. 12 hafta gol atamayan bir forvete katlandık, bu sene aldığı her şansı iyi değerlendiren bir forvet oyuncumuz varken. Onu geçtik alt yaş gruplarının Enes Ünal'la birlikte en çok heyecan uyandıran santrafor oyuncusuna sahibiz ama onu bile denemedi...

Bilic genç oynatma ve şans verme konusunda değil de bir gence çok inandı mı onun kariyerini zirveye çıkarma konusunda cidden çok üst seviye bir hoca, belki de şuan tam tamına işleyen tek teknik direktörlük vasfı da bu, Furkan Yaman'ı vs. oynatır inşallah bu sene :(

Zamanla işte, Bilic halen milli takım gibi yönetiyor takımı ama buna rağmen yaşananlar hesap edildiğinde başarılı bir ilk sezon geçirdi. Bu sene işte min 10 puan daha fazla toplaması gerekiyor, daha sağlam bir takım yaratması gerekiyor. 2. senenin affı bu kadar basit olmaz. Amatör kulüp hocası, zamanla o da pişecek bakalım.

Mancini'yi mesela hiç sevmezdim ama adam mükemmel kriz dönemi yönetti. Adama kariyeri boyunca ilk defa saygı duydum. Yılların tecrübesi sonuçta olacak sadfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

said:
barcelona'ya messi için pettemet+3 milyon € teklif eden beşiktaş tatlı başkanı fikret orman, messi'nin babasıyla yaptığı görüşmede anlaşma sağlayamadı. "90 dakikada 8km koşan futbolcuya senede 3m€ vermem" diyen orman, "olmazsa olmazımız değil" diye ekledi

kaynak: paticik özel haber
Sosyal ağlarda paylaş

stadı yapmaya başlayınca herifin duruşu değişti resmen sadfasd Savunurdum hep amatörlüğüne vurupta bu artık amatörlüğü geçti, direkt mal

Bu gidişle zaten o stadın altında kalacak. Sürekli arkasına sığınarak saçma sapan şeyler söylüyor, taraftar kaldırmayacak bir gün belasını bulacak...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...