Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bıyık neden banlandı

Remus

Öne çıkan mesajlar

XX said:

moriarty said:

gerizekalı, benim dediğim ile senin dediklerinin ne alakası var?

yav ben sana demedimki genel dedim onu... 2. kere yazdım farkındaysan...

ayrıca sensin gerizekalı.

yahu istersen genele yaz. milleti sen nasıl forumdan kvouyosun?

kovuldukça seksen tane başka accountuyla gelen sen değil misin? yok ben editörün ortağıyım, yok ben editörün silahıyım falan diye?
Sosyal ağlarda paylaş

niye banlandı merak ettim şimdi de aramaya bile üşendim. ne derse desin tahammül kültürü olmadığından memleketimde hani çok da garip değil. ya tartışmayı görmedim de harbiden kürt türk muhabbetinden banlandıysa çok saçma lan. ama onun dışında genel olarak tanımadığım için banane paticiği ben mi kurtaracam demek geldi içimden onun ardından da sosyalist kimliğim ne olursa olsun hakkaniyeti kovala dedi. hemen ardından da its paticik obvious dedim geçti yalnız başta llama nın "ağza giriyordu kesildi" yorumu gerçekten gözlerimi yaşarttı gülmekten. sonra da kendimden utandım dilekçemi yazayım bari dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

her büyük insan gibi(!) biyik da öldükten(*) sonra kıymeti bilindi...

o kadar haklı görüyorsanız yanında duraydınız, iki tuşa basıp haklısın diyeydiniz belki o zaman sinirden(?) marjinaliğe vurup gerilla :) bayrağı açmazdı...

ayrıca resim yüzünden banlanmış olmasın, akşam bir şeyler olmuş yine
Sosyal ağlarda paylaş

ya olm amma boş yaptınız. vingthorla, theridon la onla bunla saatlerce kürt x türk muabbeti yapıyoruz kimse banlanmıyo etmiyo. rahatsızlık veren bi insandı banlandı gitti. zaten evet 10 kasımda yaptığı goygoydan sonra banlanması gerekiyodu banlanmadı ayrı mesele. boşa tartışmayın olm kırmayın birbirinizi bi nagihan yüzünden. 4 kişi aynı anda bi şeye beyaz dediği zaman HAYIR ABİLER BU SİYAH diye her boka muhalefet bi adamdı. ha okuyosa burda bu yazdıklarımı :

Sosyal ağlarda paylaş

Theridone said:

benim dusundugum cogu seyi o soyluyordu, farki oydu.

bazi konularda anlasamasak da iyiydi. soylemlerinin coguna katiliyordum. sadece direkt soyluyordu, sorun buydu.

linc edildi tabii her farkli gibi.

Gotunden kavramlar uydurup millete dayatan bi tipti lan. Hatirlasam konuyu bulup c/p yapicam da hatirlamiyorum. Sen de mi boylesin simdi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Feamer said:

her büyük insan gibi(!) biyik da öldükten(*) sonra kıymeti bilindi...

o kadar haklı görüyorsanız yanında duraydınız, iki tuşa basıp haklısın diyeydiniz belki o zaman sinirden(?) marjinaliğe vurup gerilla :) bayrağı açmazdı...

ayrıca resim yüzünden banlanmış olmasın, akşam bir şeyler olmuş yine

sende mi brutus.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...