Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

T6 CLUB

MrBig

Öne çıkan mesajlar

Aluriel başka forumlarda olabilir bizim forumda bi tane adam gibi t6 yapan çar linki yok orda olduğunu biliyoruz.
Ben bu forumu seviyorum burda da olmasını istiyorum sen çok biliyosan git donanım habere takıl kardeş çarın varsa linkle yoksa naşla.
Sosyal ağlarda paylaş

böyle bir türk community falan kuralım/var desen olur da, t6 yapmak için çok bir şeye ihtiyaç yok, item düştüğü sürece yaparsın düşmediği sürece yapamazsın, birçok build var burada t6 kasan birinin buildi/gear'ı başkasına uygun olmayabilir. Velhasılı kelam, biraz gereksiz bir başlık olmuş bence, ama tabi zevkler ve renkler tartışılmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

MrBig said:

Aluriel başka forumlarda olabilir bizim forumda bi tane adam gibi t6 yapan çar linki yok orda olduğunu biliyoruz.
Ben bu forumu seviyorum burda da olmasını istiyorum sen çok biliyosan git donanım habere takıl kardeş çarın varsa linkle yoksa naşla.

gençleri hardcore'da görmek isteriz
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

t6 yapabilen monk arkadaşlar var mı bi profil koysalar ibret alsak?

Bugün yaptığım t6 runlarından birinde iyi bi monk vardı inna set yapmış bi de the fist of az' turrasq bulmuş gayet iyi di t6 runda. İyi bi monk denk geldiğinde linklerim buraya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...