Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

T6 CLUB

MrBig

Öne çıkan mesajlar

İtem düşürme olayına gelirsek geçen hafta sonu blizzard muslukları açmıştı 5 parça jade set, natalya crossbow, natalya yüzük gibi itemler düştü.
Yani blizzard ara ara muslukları açıp kapatıyo açtığını hissettiğiniz anda farma abanın derim.
Farm olayında da rift it forward grubuna girip bloodshard kasarsanız çok rahat istediğiniz itemleri elde edersiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

MrBig said:

İtem düşürme olayına gelirsek geçen hafta sonu blizzard muslukları açmıştı 5 parça jade set, natalya crossbow, natalya yüzük gibi itemler düştü.
Yani blizzard ara ara muslukları açıp kapatıyo açtığını hissettiğiniz anda farma abanın derim.
Farm olayında da rift it forward grubuna girip bloodshard kasarsanız çok rahat istediğiniz itemleri elde edersiniz.

Anniversary buff kardeş. Ona bile rastgele bir musluk açımı olarak bakıyorsan hakikaten çok dikkatli oynuyormuşsun oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

MrBig said:

Anniversary buff kardeş. Ona bile rastgele bir musluk açımı olarak bakıyorsan hakikaten çok dikkatli oynuyormuşsun oyunu.

Yerim anniversary buffunu; hikaye, fazladan trışkadan itemler veriyo haspam alın size anniversary diye yutturuyo millete yalnız dediğim gibi arada hakkaten musluğu açtığı anlar oluyo onu da yakalamak mesele.

Örnek verim dün sabahtan akşama binlerce bloodshards harcadım bi marauder kafalık vermedi kadala. Hani anniversary buff.
Sosyal ağlarda paylaş

Anniversary Buff hakikaten yalan bence de ya, varsa da kendi dropumuzun üstüne gelen %100 2 handed weapon zaten. 2 tane t6 rift yaptım 1 tane legendary düşmedi, sonra oyunu kapattım gece 3 gibi açtım t3 speed run yapayım dedim, ilk t3 runımda 6 tane legendary düştü, sonraki runlar yine kurak geçti (0-1 legendary), sonra yine bir runda 4 legendary düştü falan filan... Belirli zaman dilimlerinde drop ratelerin kesinlikle arttığını düşünüyorum illa da "veri var mı?" derseniz party gamelerde bana yağmur gibi legendary yağmaya başladığında diğerlerine de yağmış olduğunu öğreniyorum. Act 5'in Westmarch Commons haritasına benzeyen bir riftte bir koridor boyunca ben 4 legendary partidekiler de ikisi ikişer biri 3 legendary almış, RNG falan demeyin bana...
Sosyal ağlarda paylaş

Yagiz9304 said:

MrBig said:

Farketmez lootta da aynı durum wd den natalya crossbow düşürdüm hafta sonu wd natalya daha ne olsun bi dünya da yeşil item çıktı.
Kadala etkilemiyo demişsin nerde yazıyo kantın varsa linkle de görek.

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/12878867842

You're correct! The anniversary buff does not influence the Legendary drop rate from Kadala or Horadric Caches. It's good to keep this in mind as you adventure through Sanctuary over the duration of the anniversary celebration.

Burda aynen dediğiniz gibi etkilemiyor demiş öğrenmiş olduk.

Yalnız bu blizzard ın zaman zaman lootu kısıp arttırdığı durumu hala geçerli hatta bu kadalada da geçerli ( anniversary hariç tutmak kaydıyla).
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...