Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BYEGM'den mesaj

Max Damage

Öne çıkan mesajlar

Kendi çapmda uğraştığım bir tarih blogum var. Son dönemde biraz etiket, Hürriyet Bumerang işlerine falan girdim ve giriş sayısı arttı (ama hala az) ve dün böyle bir mesaj geldi.

Nette aradım ama çok da ayrıntılı bilgilere ulaşamadım. Sizin bilginiz var mı konu hakkında?

İyi günler,

Başbakanlık Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) olarak dijital ortamda kaliteli içerik üreten içerik yaratıcılarının sesini geniş kitlelere duyurmak amacıyla bir platform kuruyoruz. Sitenizde yer alan kaliteli içeriğiniz sebebiyle bu platformda sizinle de işbirliği yapmak istiyoruz. Konuya ilişkin bilgi paylaşımında bulunmak üzere size ulaşabileceğimiz elektronik posta adresiniz ve iletişim bilgilerinizi blog ismiyle birlikte bizimle paylaşırsanız memnun oluruz.
Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

http://www.byegm.gov.tr/turkce/duyuru/turkiye-yerel-medya-ve-blogger-platformu/59079

Görüşmek üzere.

T.C. Başbakanlık BYEGM

www.facebook.com/BBYEGM
twitter.com/byegm

email:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Şaka bir yana blogumun başlıklarına, içeriğine ve fotoğraflara karışma durumları olur mu?

Çünkü sitelerindeki bilgi kısmında çeşitli gözden geçirmelerden sonra yayına alınır gibisinden şeyler eklemişler.

Nasıl editleyecekler abi Nazilere demir çelik sattı cehape mi diyecekler?

HİTLER İNÖNÜYE 12 ADALARI AL DEMİŞ İNÖNÜ OLMAZ DEMİŞ!!!
Sosyal ağlarda paylaş

blog bilmemde bu twitter da şimdi isimlerini unuttuğum 2-3 kullanıcı var.bunlardan biri kim 500 milyar istere katılmıştı condalton herhalde adı.adam karı kız peşinde saçma sapan yazılar yazan birisiydi zaten ama akp karşıtı twitlerde atardı bazen.

artık ne kadar para verdilerse adam ölümüne akp li oldu ki durumu iyi olan bir adam bildiğim kadarıyla :) işin ilginci bu adamın bir hesabı daha var oradan da akp ye sallıyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...