Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokemon serisi

Litminov

Öne çıkan mesajlar

1 haftadır gameboy oyununa acayip sardım filmini ve dizilerini tekrar izlemeye karar verdim. Dizisinde sıkıntı yok en baştan takip edebiliyorum ama film sıralamasını anlamadım. Bu film sıralaması nasıl gidiyor? İlk film mewtwo strikes ikinci film de mewtwo returns değil mi? IMDB, Wiki ve Pokemon'un sitesine baktım sıralamada Mewtwo Returns gözükmüyor. Bilen birisi yardımcı olursa sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Litminov said:

1 haftadır gameboy oyununa acayip sardım filmini ve dizilerini tekrar izlemeye karar verdim. Dizisinde sıkıntı yok en baştan takip edebiliyorum ama film sıralamasını anlamadım. Bu film sıralaması nasıl gidiyor? İlk film mewtwo strikes ikinci film de mewtwo returns değil mi? IMDB, Wiki ve Pokemon'un sitesine baktım sıralamada Mewtwo Returns gözükmüyor. Bilen birisi yardımcı olursa sevinirim.

tam tersi daha mantıklı değil mi düşününce :D

mewtwo returns then mewtwo strikes :p
Sosyal ağlarda paylaş

Litminov said:

o filme bakıyorum şimdi ama ilki ile çok alakasız geldi. Brock niye yok, Tracey kim anlamadım. Bu arada mewtwo çizgi dizisinde ve sonraki filmlerde var mı?

filmlerin arasında dizi var işte.

Mewtwo işte sonrada 2-3 bölümde mi çıkıyor onları birleştirip 2. Mewtwo'lu filmi yapmışlar.

bide pokemon anime/filmleri arasında bildiğim bi ilk 2 film bide o mewtwo returns olayı. Tam bildiğim yerden sormuşun sdf
Sosyal ağlarda paylaş

bende diyorum returns neden film kategorisinde yok. Dizisi hala devam ediyormuş. Bayağıda bir filmi var yine bu sene bir filmi daha çıkacakmış. Sıktığı yere kadar takip ederim artık. İkinci film fazla iyi değildi konusu mewtwo kadar iyi değildi. Bir de filmleri daha hardcore anime bekliyordum yine dizisi gibi mewtwo dışındaki filmler fazla çocuksu olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...