Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ahlak Bilgisi öğretmenine 'öğrenciyle aşk' soruşturması

Feamer

Öne çıkan mesajlar

arcane said:

nasıl din dersi sizin aldığınız? kültürmüş insanlığın ortak havuzuymuş minareye kılıf geçirilmiş yine... din dersinde peygamberin hayatı ve müslümanlık öğretilir. kültürmüş ahlakmış pazarlama teriminden farkı yok.

peygamber hayatı dediğin zaten neredeyse tamamı uydurma. müslümanlık falan öğretilmiyor abi din derslerinde kültür, gelenek, görenek öğretiliyor.

bu arada eğitimcilerimizin kalitesi konusu da hiç açmıyorum.

koskoca dini 5 şarta indirgemek de priceless
Sosyal ağlarda paylaş

abi müfredeatı hazırlayanın ne mal olduğu ortada yapma lütfen. yanlıştan doğru çıkar mı?

benim savunduğum nokta fıkhın, kur an tefsir ve meallerinin yeniden yorumlanması, arap geleneklerinin, hurafelerin, cinsiyetçiliğin ve en önemlisi İsrailiyattan gelen bilgilerin dinden arındırılması.
Sosyal ağlarda paylaş

vivavale said:

abi müfredeatı hazırlayanın ne mal olduğu ortada yapma lütfen. yanlıştan doğru çıkar mı?

benim savunduğum nokta fıkhın, kur an tefsir ve meallerinin yeniden yorumlanması, arap geleneklerinin, hurafelerin, cinsiyetçiliğin ve en önemlisi İsrailiyattan gelen bilgilerin dinden arındırılması.

Ben de bunu savunuyorum. Hatta camilerin mimarisi bile değişsin istiyorum şu arap kültüründen kurtulalım.

Ama din hocasının yaptığına bak demek mantıksız. Kişiyle ilgili bişey bu
Sosyal ağlarda paylaş

diğer taraftan ne alakası var sigara için doktorlar ?

doğru örnek hastalarına sigara içmelerine teşvik eden veya zorla yaptıran doktor olmalıyı.

herhangi bir x branşın öğretmeni dahi olsa, etik olarak bir şeyler öğretmek için başında bulunduğun kişiler ile etik dışı davranışlar içine bulunmamalısın.

bu vakanın vahim yanı, bir ilişkisi olduğu gerekçesi ile sürülen "ahlak" hocasının (din güzel ahlak!) gittiği diğer bir okulda 16 yaşında bir çocuk ile ilişkisi var gerekçesi ile diğer adamın okulu basması
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...