Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

AOE2'de siege spamleyen Celt ile nasıl baş edilir?

Nigger_of_the_sand

Öne çıkan mesajlar

Düşündüm, düşündüklerimi map editor'da uyguladım ama Persler ile fil kullanmak dışında hiçbir taktik ile başarıya ulaşamadım. Fil haricinde yakına girmeye çalışan herkes direk ölüyo. Menzilde hasar verebilecek tek ünite Mangudai, onları da insan üstü bi şekilde microlamak gerekiyo. Lag varken olmaz. İspanyollar'ın bombard canonları falan da dayanamıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Nigger_of_the_sand said:

Zaten adam siege ordusunu halberdierlarla desteklerse süvari lasılığı da ortadan kalkar. Çok op bi taktikmiş bu siege spam ya.

olay tek tek yollamak zaten 3 4 açıdan tek tek yollucan atlıları
amaç dmg vurmak değil
o pikemanler sana dalmaya çalışırken 2 tane salvo yese pikemanler ordunun yarısı gider
Sosyal ağlarda paylaş

İndirim zamanı alıcaktım aoe2 hd editionu, burda herkes alma bir sürü bug var sorun var hede var öyle zevkli değil eskisi gibi dediler, almadım.

Steamstatda falan çıkıyor, iyi player base'i var aslında 58 senelik oyunun sfdsf. Çok pis oynayasım geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

battlecruser bas o zaman sende.

o kadar balısta basıcak senın light cavlarını halberdlerinin yaklasamıycağı kadar bide abska hıc bıseyınınyaklasamıycağı kadar onagerı olucak, bide topyekun gırıpğ temızlıyemıcağın kadar onagerlarının onunda infantarysiz olacak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...