Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beraber büyüdük yahu!

Qui

Öne çıkan mesajlar

said:
tunch, 02 Ocak 2005 18:34 tarihinde demiş ki:
yaş ortalamasını 23 civarı alırsak

Yaş ortalaması paticiğim 17-18 arasındadır tahminimce... 17.6 falandır.[signature][hline]"Mph Rmph !!"

[Bu mesaj karpuz tarafından 02 Ocak 2005 18:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

qui ne güzel bi konu açmış, hakkaten internet ortamında eskilerden beri tanışan insanlar beraber büyüdü be. insanlar önce irc den sonra cs serverlarından birbirini tanımaya başladı birbirlerinin icq sunu aldı muhabbet etti... paticiği keşfeden, paticikte yıllarca aynı adamlarla muhabbet kurdu; ekşi sözlüğü keşfeden, ekşi sözlükte yıllarca aynı adamlarla muhabbet kurdu. yıllar geçti we bu kişiler hala birbiriyle gerek bu siteler gerekse icq/msn aracılığıyla iletişim içindeler. bu harbi çok değişik ama çok güzel bi olay.

mesela paticiği örnek werirsek... aynı oyunları oynadık we bu siteye gelip üye olduk, bu oyunlar hakkında konuşmaya başladık. sonra muhabbet gelişti icq we msn ler alındı, buluşmalar düzenlenmeye başladı, halısaha maçları yapıldı, resim albümü, radyo, oyun sunucuları oluşturuldu we sonuçta geniş bi komünite oluştu. we gelişmeye de dewam ediyo.

internet alemi gelişti, geliştikçe insanlar birbiriyle daha kolay iletişim içine girmeye başladı. forum denen olgu bizim dönemimizde ortaya çıktı we benimsenip kullanılmaya başlandı. biz internet aleminin bu gelişimine tanık olan, hatta tanık olmaktan öte bu gelişimi yürüten şanslı nesiliz.[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de büydüm ya şaka maka bir yana...
Üyelik zamanımda database'e üyelik tarihimiz bile işlenmezdi. O yüzden bir sürü eski üyenin üyelik tarihleri sistemin başladığı an, yani 18 Kasım 2001 01:46 şeklinde. Bence bu geceyi her yıl aksatmadan kutlamalıyız :p

Şaka maka benim de yaş 18 olacak. Yaşlanıyor muyum yoksa?[signature][hline]It's "Unix" if it has the "x" sound in its name - the Xbox must be Unix then.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
screamer, 02 Ocak 2005 18:01 tarihinde demiş ki:
Benimde aklıma direk Medicgs serverlarında takılan 30 yaş grubu starcraftçılar geldi

Ah medic dedin de gencligim aklıma geldi 12 yasında mı neydim ilk medic acıldıgında. Cidden yaslanıyoruz...[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

yahu akşam akşam daha ne büyümesi ben büyümedim işte .. :D ne var yaşlaniomuşuz .. ulen daha 23 yaşindaim beee.... 35 ine kadar mina kycam bu dünyanin ... heeeyyyttttt
(18inde yaşlandim ölüyorum falan filan dienlere duyurulur :D )

şaka bi yana uotr den beri 5 sene geçti sanirim (yoksa 6 mı )
veled dik adam olduk , iş güç edindik hatta evlilikler bile oldu , babamız da var (di mi ABSO :D ) ehhe abso'yu çocuk bakimi bölümüne moderatör öneriyorum[signature][hline]isimler değişsede , kahpeliktir baki kalan ...Animelist.xls
Sosyal ağlarda paylaş

O zamanlar SNN StarCraft vardı , medicgs nin reklamını tatarramazan yapıyodu , medicgs ye girip bakayım dedim girdim kanalda bi tek tatarramazan vardı bi-iki gün sadece onunla 1v1 oynama imkanım olmuştu , sonradan magnusun kıllıkları üzerine medice geçtiydi herkes. 12-13 yaşındaydım işte o zamanlar ama iyi de oynardım :p[signature][hline]Paradan 6 0 ı atıyoruz , ama tarihten atamayız.
Sosyal ağlarda paylaş

Etrafımızdakilerle büyüdüğümüz için pek bi abes durmuo ama onlar küçük veya büyük olsa bi acaip olur olmaz diil..[signature][hline]Uyanda Gel Tuana Yüreğim Kan Ağlıor.Sana Söz Yine Baharlar Gelecek Sana Söz Işık Sönmeyecek.Ölüm Yok ki Tuana Uyan Şimdi Yaşanacak !!!
Sosyal ağlarda paylaş

ahahah ben cs yle tanıştıgımda 11 yaşındaydım 7.2 ah ah ozaman heralde bebektim size gore :) şuan 15 yaşındayım ulan hala en kucuk benim[signature][hline]Chemical, 08 Aralık 2004 16:26 tarihinde demiş ki:
çok sular akmıyor ama görüntü sulu sulu parladı zaten gözler pikaçu gibi oldum lan
Sosyal ağlarda paylaş

bizim çağımız büyüyünce oyun oynamaya, forumda laflamaya devam edecek bence. şimdi bile geçliğinde çok oyun oynamış olan 35-40 yaşlarındaki insanlar boş zamanlarında oyun oynuyo. online oyunlarda insanların yaşlarını sorarken her 10 kişiden biri falan böyle büyük çıkıyo. bu sayı gittikçe de artıyo. ben 35 yaşlarıma gelince kendimi hayal edebiliyorum, oğlumla deathmatch yapıcaz.
Sosyal ağlarda paylaş

valla koşa koşa çantayı falan sallayıp snn başına oturduğum ortaokul günlerini hatırlıyom . daha çocuğuz biz 17 mizi doldurduk ama. ehe ayrıca nebulada 14 yaşında gmlik yaptım 18 im diye sallayıp vay be lol o zamanlar daha ciddiydim demekki. şimdi iyice çocuk olduk anasını satim :)[signature][hline]-Mumya lazımmıydı abi ?
-Yok sağol bilader
Sosyal ağlarda paylaş

ya simdi basından pek takip edemedim ama ne demek yani 30 lu yaslar filan. insan 30yasına gelince sanki isimizmi bitiyo aha da benim 2 sene kaldı 30uma 30 da da 40 da da burdayım. :-D kısa bi sure sonra dugunum var zaten burdan herkesi davet de edicem:lol:[signature][hline]TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ KURAN TURKİYE HALKINA TURK MİLLETİ DENİR.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..
M.KEMAL ATATÜRK
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cthulhu_, 02 Ocak 2005 19:26 tarihinde demiş ki:
bi dakka bi dakka 16-17 ye çocuk denmiş biz çocuk değil genciz :)

seni gidi velet :P

ey gidi..
ilk üye olduğum gün birden gözümün önünden film şeridi gibi geçiverdi şimdi..

pepelek'i yanlış hatırlamıyorsam google'dan bulmuştum. yaklaşık 1-1,5 sene boyunca üye olmamıştım, sadece bilgi edinmiştim yorum okumuştum..
daha sonra hoşuma gitmeye başlamıştı ortam, account almıştım. zannedersem 2001 sonlarıydı..
sonra yoğunluktan, derslerden dolayı baya bir zaman girememiştim. şifremide unutmuştum..
geri döndüğümde de hiç şifremi öğrenebilirmiyim acaba gibi bir soru gelmemişti aklıma.. direk yeniden bir hesap açmıştım kendime. yani bunu..
ey gidi..
shekil'i karizma babında değilde, üçgen-kare gibi bir kavram olarak kullanmak istemiştim ama yanlış anlaşılmıştım hep.
peh..
*! soluklanır *
şimdilerde 'şekil - çocuk' kavramı pek yakışık durmuyor.. ama nede olsa uzun bir zaman bunu kullandım, kullanıyorum.. kullanırımda..

yaş 17 idi olduk 21.. hatta 22..
pf!
*! duygulanır :( *
Sosyal ağlarda paylaş

Bence paticik büyükleri olarak (+18 veya +20 falan) toparlanıp bir rakı sofrası kurup eski günleri yad edelim :) Aaaah ah diye herkesin içinde bir şeyler kalmış görünüşe göre.

Büyümek kötü bir şey lan. Hatta 20sinden sonra yaşlanmak oluyor ismi, eşek kadar adam/kadın olduk neresine büyüyoruz. Ooooof oooooof

*!Dertlenir, rakı bulmaya gider.*[signature][hline]Denizden Esen Lodosa İnan, Hayallerinin Aşkını Ciğerlerine İşlesin.
Tüm Metalciler bir gün Led Zeppelini tadacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu ortam asla unutulmayacak... Zaman zaman bozulsa da..

Yıllar önce, parmakla gösterebilecek kadar kişi takılırdık forumlara... Her geçen gün yenileri katıldı.. Ve katılmaya devam edecek.

Gerçekten de beraber büyüdük.. Böyle giderse, beraber de yaşlanıcaz.... Şöyle bir baktım da, yıllar geçmiş be..[signature][hline]Profocio Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...