Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beraber büyüdük yahu!

Qui

Öne çıkan mesajlar

şimdi bi bakalım, ben üniversiteye 99 da kaydolduğuma göre ve uniye gelmeden öncede uotr a giriyordum, zaten site ilk açıldığı haftadan beri burda olduğuma göreee...

!*parmaklarıyla sayar*

6-7 sene falan olmuş toplamda hmm. şimidiii 23 yaşındayız oh oh maşallah.

popeye yi de mircde bulmuştum ehe, o zaman niki neydi bakim sir_edward mıydı neydi :-P

ilk forum OSI/atlanticteki guild için açılmıştı hatta gamers.com forumlarında bi yerde. hatta adresi ahanda buydu kapanmış gerçi geçen sene açılıyordu hala :)[signature][hline]FR - Wow - MM - G.Spot - SmS - NwN-II - Satılık!
let the echoes of doom resound across this wretched world that all who live hear them and despair
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tunch, 02 Ocak 2005 18:34 tarihinde demiş ki:
yaş ortalamasını 23 civarı alırsak , 15 sene sonra paticik nüfüsunun min. 2 kat artıcağını düşünebiliriz :) tunch_jr ler nukem_jr ler :)

acaba onlara özel bi balon falanda verirmiyiz ? :D

karaenik de olacak mı acaba

(ıyy irencim)[signature][hline][b][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Eskiye ait bir özlemim var. Lise yıllarını, SNN yi, heyecanla okulu her gün asıp uo oynamamızı, ultimatr yi ve hatta şu edittir bu edittir diye açılan konuları bile özlüyorum..[signature][hline]Yaşamın ALTIN kuralı: Altını Olan,Kuralı Koyar.
Hordish Manner
I kill two dwarves before i kill two dwarves
And then i kill two more..

Sosyal ağlarda paylaş

95'te tnn java chat'e ilk girdiğimde yaşımı söyleyince koşarak kaçıyordu insanlar, 99'da unreal tournament oynarken "teen" diyerek küçümseyen tipler vardı, (kendileri de 3-4 yaş büyüktü ya heh) ondan şimdi kimseyi küçümsemiyorum yaşı ne kadar küçük olursa olsun, küçümseyenlere de halen kılım.. :)

yahu küçükken büyüsek da adam yerine konsak diyorduk ama yalanmış, morukluyoruz, çürüyoruz esasa bakınca. benden gençlere tavsiye, adam yerine konmamayı tercih edin, "aman büyüyeyim bir an önce" diye düşünmeyin sakın.. "git işine bebe" sayıklamaları sadece biz morukların kendini avutmasından ibaret.. ;)

20-25 yıl sonra street fighter bile oynamaya korkacağız herhalde kalbimize inecek diye lol, gits'deki sibernetik vücutlar gelmezse naneyi yedik iyi mi..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 03 Ocak 2005 01:31 tarihinde demiş ki:
doggy nin türkçe karakter kullanarak "ee screenshot ında gördüm e o icq daki gruplardan yeni ufuklar acaba biro kul adı mı" diye son derece utangaç bir mesaj attığını hatırlarım hehe.

sene kacti yahu euheuhheu 76 falan iste, genctik o zamanlar kirlarda hasin ruzgarlara saldigimiz ucurtmalarimiza bakarak kosardik

tey tey goruyosun...[signature][hline]A festivus for the rest-of-us!
Sosyal ağlarda paylaş

10 yıl önce bugün pc world aralık 94 sayısında internet üzerine makaleler okuyordum diye hatırlıyorum, o vakit "enformasyon ağı" slognaıyla beynimiz yıkanıyordu halen, :-p sonuç ne oldu, gönül eğlendiriyoruz böyle forumla morumla.. usenet güya çiçeğimize en iyi hangi gübrenin gideceğini öğrenmek için kullanacağımız bir araçtı, bizim elimizde web forum'a dönüşüp half-life 2'de şurası iyi mi kötü mü diye birbirimizi yediğimiz bir amaç haline geldi.. :horace:

cidden internet kavramı bambaşka, yepyeni bir çağın girişi gibi geliyordu ve hayatımda olabildiğince şişirildiği halde gerçekteki önemi yine de ifade edilemeyen gördüğüm yegane teknolojik gelişme bu oldu. torunlarıma o geçişi anlatırken bayağı popüler olacağım kesin.. 8-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

Hadi canım sen bişey anlatamazsın yapsan yapsan torunlarınla tartışırsın :p

argüMAN seni
[signature][hline]''It is very easy to disappear. Just examine ordinary people and act like them.''
Beş Hececiler

[Bu mesaj Ardeth tarafından 03 Ocak 2005 01:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

-Toplanın yamacıma, önce spekturum vardı, sonra c64 geldi gece gündüz galactica ve lost ninja oynar basicde tahmin programları yazardık.

Veya

"Baba bana floppy diski anlatsana"
"Floppy disk melek gibiydi yavrum kafa ayarı falan yoktu"[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

"ulan d3d3 ne ..ktan bir dünyada yaşamışsın, acıdım sana plz" diyecek torunum, ben de "anan seni doğuracağına.." ile başlayan cümleler kuracağım, en büyük endişem bu o konuda..

torunlar zeki çıkmazsa çok feci kafalarım ha onları.. başedemezler benle.. ulen bir de sc9'da zortling rush'lıyorlarmış var ya.. off of ne pataklarım ama..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

"Dede duvardaki parlak şey ne?"
"O mu yavrum. O bir cd, eskiden onunla dijital verileri taşırdık"
"Neden dede? 32terrabyte/saniye lik optic alıcı/vericilerinde sorunmu vardı?"
"......... eşşek sıpasına bak üstelik sen sc9 da hydra dance'ını terran techupını calıştınmı bugün bakıyım?"[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth ozaman buzdolabının kapagındaki dokunmatik lcd ekrandan gireriz pati ye :P
yok ya bu şimdi bile oluyo ne kadar ileri görüşüm kısıtlı :P
ne olur ne olur? bi düşüneyim. retina taramasıyla mailimizi açarız :). yok artık
neyse..[signature][hline]i love this game!
youth only zone!
Sosyal ağlarda paylaş

hehe sende jr yetiştir ozaman cüce 50 sene sonra yine aynı sahneleri görelim burda, homurdanan bir cüce jr ve gerçek kimliği sam jr olan bir argüMAN böylece sen uğraşmak zorunda kalmazsın :p[signature][hline]''It is very easy to disappear. Just examine ordinary people and act like them.''
Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...