Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Google Glass bu eksilerine ragmen tutabilir mi..?

xetraynex

Öne çıkan mesajlar

benim arkadaş minton mp4 player ile ders kaydediyordu lisede o geldi aklıma. kabe gibi dikdörtgen siyah silgi büyüklüğünde bi aletti.

bak çok ekstra hayal gücüm ile use case yazayım sana

REAL TIME COUNTER STRIKE
(kamera açık, atarideki duck hunt styla)

POKEDEX
(kamera ile cisim tarama, charmender ile pikaçu ayırd etme)

INSTACULATION
(o da ne taktınız ve glass sizin için integral çözdü?)

HUMAN HELPER
(kardeş tuzu biraz daha at %3.2 percent olsa common good olur, piyanist ve klasik müzik sever kardeşlerim her eserde nota sayfalarını mı çeviriyorsunuz aha size autopage, mühendis kardeşlerim alın size instant 3d ölçümü)

F1, RACING INFO
(ko pilot diye bişey var abi siz biliyor musunuz? hah işsiz kalacak artık onlar AHHAHAHAHAHA)

ilk 30 ton bilgisayar geldiğinde aman napılcak ağırlık olarak kullanılır xd diyenler oldu. hah yapmayın işte onu.
Sosyal ağlarda paylaş

Is EA cool? Is Blizzard cool? Is Ubisoft cool? Is Sony cool? Public will say they are not, but does it matter?

Paradox Interactive is cool, and we all love it. But, the amount it earns in a whole year ($143 million(2011) is what EA makes in 10 days ($4.85 billion annually)! But, if a Martian were to read our media reports, he might believe the other way around.

hepsini cevirmekle tabiki ugrasmayacagım ama bunu dunya uzerindeki cok kazanan buyuk firmaların neredeyse tamamına uygulayabilirsiniz yani(neredeyse tamamı dememin tek sebebi de valve.).

ne microsoft hateriyim ne fanboyuyum cok basit bir sekilde end user ıyım. iyi yaptıkları da var hataları da var. topic sahibi ise tamamen haksız. kendi kurdugu argumanlar icinde okadar cok loophole varki anlatılmaz yani.

google hateri ms fanboyu ile ilk kez karsılastım. baya acayipmis.
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

Is EA cool? Is Blizzard cool? Is Ubisoft cool? Is Sony cool? Public will say they are not, but does it matter?

Paradox Interactive is cool, and we all love it. But, the amount it earns in a whole year ($143 million(2011) is what EA makes in 10 days ($4.85 billion annually)! But, if a Martian were to read our media reports, he might believe the other way around.

hepsini cevirmekle tabiki ugrasmayacagım ama bunu dunya uzerindeki cok kazanan buyuk firmaların neredeyse tamamına uygulayabilirsiniz yani(neredeyse tamamı dememin tek sebebi de valve.).

ne microsoft hateriyim ne fanboyuyum cok basit bir sekilde end user ıyım. iyi yaptıkları da var hataları da var. topic sahibi ise tamamen haksız. kendi kurdugu argumanlar icinde okadar cok loophole varki anlatılmaz yani.

google hateri ms fanboyu ile ilk kez karsılastım. baya acayipmis.

sizin gibi apple google fanboylari o kadar cok ki iste herkesi kendinizden saniyonuz.

loophole dedigin seyler sizin anlayamadiklariniz.
Sosyal ağlarda paylaş

@madcow

bende de hepsinin producti var hepsiyle ugrastim.

google servisleri uzerine yazilimlarda bulundum

open source ile cok cok ugrastim

microsoft teknolojileri ile ugrastim.

diyorum ki microsoft cok cok kaliteli bir hizmet sunuyor. Google ise hizmetleriyle user datasi pesinde.

Google yazilim degil zaten internet marketing firmasi. internet marketing firmasinin yaptigi Android OS da bu kadar oluyo iste hantal, siskin, ortalik mali. 3gb ramli telefon istiyor. Windows bile daha hizli calir lan o telefonlarda.

Nerede Google wave? Google Talk'a ne oldu zorla sacma sapan Hangouts'a gecirdiler? Kim online/away goremiyonuz oyle mesaj at millete salla a.k
Nerede Google Reader?

Artik web search'te tiklayinca keyword bile gondermiyor karsi tarafa Google, gecen yildan beri. Butun internet marketing calisanlari kufrediyo Google'a. O kadar tekellesmeye calisiyorlar ki haberiniz yok.

Bir ara Google Buzz vardi hatirliyonuz mu? Zorla Gmail'e entegre etmislerdi.

Ben kac kere Picasa icinde kendi kendine upload edilmis foto buldum lan. Silmeye calisiyom silinmiyo. Delete ettim accountu sonra.

Kafam girsin Google'a.

http://www.wordstream.com/images/google-graveyard.png
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...