Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LAN Tinder?

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

Lord_Argos said:

Dün akşam Tinder'dan matchleştiğim kız evine çağırdı. Beşiktaşta, yalnız yaşıyor 31 yaşında, akademisyen. Geldiğimde bacardi cola içiyordu, beraber içtik. 2 saat gayet güzel muhabbet ettik. Sonra uykusu geldi, eve döndüm.

Evet, nerede hata yapıyor olabilirim?

sende ışık görememiş hocam dönmüş kıçını uyumuş.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
tinderde en büyük zevkim üst üste like yaparken araya hiç boş geçmeden double , triple matchler yaşamak...

Şuan'a kadar triple match oldu.. Gün gelicek quadro , penta , hexa match'ler de olacak...

Görüyorum ki buarada umutlar tinder... ama sonran seni kim yer

güncelleme : 96 sayfa tinder konusu , ben dişi üye getireyim konusunu 8. sayfada kilit hemen... harikasınız.
Sosyal ağlarda paylaş

Aruzyon said:

tinderde en büyük zevkim üst üste like yaparken araya hiç boş geçmeden double , triple matchler yaşamak...

Şuan'a kadar triple match oldu.. Gün gelicek quadro , penta , hexa match'ler de olacak...

Görüyorum ki buarada umutlar tinder... ama sonran seni kim yer

güncelleme : 96 sayfa tinder konusu , ben dişi üye getireyim konusunu 8. sayfada kilit hemen... harikasınız.

noyzu getir sen kanky gotik olsun asdf
Sosyal ağlarda paylaş

getirecem getiriyorum da gümrükte takılıyor yönetim kızları başvuru kısmında tutuyor. sonra neden 97 sayfa tinder konusu aha da bu yüzden... ne gerek var oysa tindere şuara pati albüm topikinde güzellikler uçuşşa ? ama foto albüm konusu bile kilitli o derece tutucu ve çaresiz bir haller söz konusu...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...