Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LAN Tinder?

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

Red said:

4 gün oldu. araya bayram tatili girmesi ekmeğimize taş koydu biraz tabi. ama arkadaş oluruz pompa döner çok dert değil. 35 eşleşmenin hepsi zaten vs mankeni değildi yani. araya kaynamış trap profil fotolular ya da şişmanlar da vardı. fakat sırf keyfi ortalama bir sürü tip sildim. yokluk içinde olsam bi tanesine yürürdüm ya hemen. daha tarzıma hitap edenlere odaklandım.

bilgili boğaziçiili bahçeşehirli mimarsinanlı 22-23 baya çıtır düştü yani sdfs

bu yeni seri ile gelenler daha da iyi ama belirtmeden edemicem sdfds

hatta bir tane kızı sırf kendini kötü ve eksik hissetsin diye kaldırdım. kaldırırken de aklıma pati geldi ulan dedim bu kızın resmini koysak şeytan taşlar gibi taşlarlar beni diye sdfs

YOH ARTIK BSG AK sdf

Ulan başkası yazsa umursamam da Redin sallama huyu pek yok:(
Sosyal ağlarda paylaş

abi rusya'ya akıp napıosun. hani o civarlarda değilsen bi amacı yok. ben o moskova taktiğini denedim. oluk oluk karı düşüyor ama bi hi bile demedim. gereksiz yani onla mı uğraşcaz arada ayı gibi mesafe var.

tatar bizde yalan yok aga sdfs. daha önce tek bi resimle açmıştım 4 eşleşmem olmuştu. mesaj bile atmadan silmiştim uygulamayı sarmamaıştı.

ama şu 4-5 günde hakkaten üff yine mi karı diyecek kıvamda eşleşme oldu sdfs. baya şımardığım ve götüm kalktığı için sonradna pişman olacağım eşleşmeler sildim tabi ama uygulama çalışıyor yani. profil ve diğer 1-2 foto iyiyse her türlü karı geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

yok valla program bozuk falan değildi bende. bikaç ay önce yüklemiştim öyle duruyordu telefonda.deneyip bırakmıştım. resmi değiştirip go go yaptım direkt sdfs

bu arada milletin program bozuk dediği şey aslında bozukluk değil bence.

tinder hesabını silip tekrar açınca doğal olarak tekrar bir sürü insan çıkıyor ve siz onlara tekrar çıkıyorsunuz. bunda da eşleşme ihtimali her seferinde artıyor. belki daha önce sizi beğenmemiş olan beğenebilir yani.
Sosyal ağlarda paylaş

red sahibi oldu programın lol . Degil diyorsun ama millet fake acip likeliyorum gelmiyor diyor. Birşeyler oldugu kesin. Ben üşendim denemedim ama 1 tane bile match olmadı 1 aydır şimdi 4 tane oldu. Programı silip bekledim 5 gün ve facebook app.'ı yükledim telefona (pil yiyor diye silmiştim) ondan sonra böyle daş twinler gelmeye başladı. Likelayan kimse birşey yazmıyor ama ^^

http://i.imgur.com/aGBeJA3.jpg
http://i.imgur.com/XCOVN8W.jpg

@kozalak
yahu senin daha önce match olmuşsa düzelicek birşey yokmuş ki. Ben hiç olmuyanlardansın sandim.
Sosyal ağlarda paylaş

kozalak said:

hunty said:

Bana surekli "there is no one around you" diyor. Sadece ilk gun toplasan 50 tane "ilke-nope" yapmistim sonra kimse yok dedi.
Fake Gps ile yer degistiriyorum hep nope nope...
Napcaz bunu?

Yapcak bişe yok, 31 e devam

Sdfs guldum

Pati Kiev otobusu hazirlasaydik bayram tatilinde keske
Sosyal ağlarda paylaş

Theridone said:

hunty said:

Bana surekli "there is no one around you" diyor. Sadece ilk gun toplasan 50 tane "ilke-nope" yapmistim sonra kimse yok dedi.
Fake Gps ile yer degistiriyorum hep nope nope...
Napcaz bunu?

Yasin dogru mu?

Cakma Facebook acc acmistim tinder icin. Bu tinder Gps disinda internet baglantisi, ip adresinden falan location buluyr olabilir mi?
Sosyal ağlarda paylaş

ben sildim valla. bu kadar sanal kovalama beni yordu sdfs. 2 defa eşleşmem kaldırıldı. bi tanesi eşleştiğimiz gibi kaldırdı diğerine selam dedim. selammm diye cevap attı. napıosun dedim eşleşmeyi kaldırdı mal amk

bunun dışında ilk olarak karşı taraftan aldığım selam mesajları erasmuslulara ve şişman türklere aitti sdfs. it gibi bekliyorlar bi tanesi de ben selam diyeyim demiyor emeke. sanki selam diyince namusu gidecek.

ama iyi bir ekmek kapısı. profil resminizi değiştirip hesabı sil aç yaparsanız her seferinde farklı kız düşürme şansınız artıyor. dönem dönem yapmak lazım. her seferinde 2 tane sağlam düşürsen yeter dsfs
Sosyal ağlarda paylaş

ben iki tanesiyle devam ediyorum şuan. biri 27 biri 24. zaten bizim okuldan çıktı bi tanesi. watsaptan devam ediyoruz. görüşücez bu hafta.

şımarıklık yapmasam bi 15-16 tanesiyle görüşürdüm herhalde. çünkü sohbeti ilerletmediğim olmadı hiç. hepsiyle konuştum bulusalım falan dedik.

fakat çoğu 19-22 arasıydı. zaten yeterince bebeyle okuyorum bari dedim burda yaşı yüksek tutayım. sildim hepsini.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...