Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LAN Tinder?

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

stormeagle said:

kozalak said:

lan bende hiç match olmuyor bayadır ya.

Tinder bazen kafayı yiyor. Ben farklı telefon numarası ile aktif edip başka hat ile kullanıyorum yada face'den bazı ayarları değiştirdim diye mesala 3 aydır hiç match yapmıyor. Önceden oluyordu.

valla var bi saçmalık. ben de hesabı sildim bi iki kez ondan yaptı belki de bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Hatta yahoo answer ve reddit de konusu var. Lan basta bende dedim anasini satim kimse bise yapmioo diye. İyice kezbanlara like attim bi bokluk var diye yok kimse geri donus yapmadi. Biraz oncede tescilledim.

Ya face ayarlarinda yada telefon aktovasyon kisminda bug oluo sanirim. Bazi kullanicilarda varmis bu

Ayrica size yapilan tiklarsa gelmiyor. Yani sadece resminiz var o kdr baska bi ise yaramio.
Sosyal ağlarda paylaş

stormeagle said:

Hatta yahoo answer ve reddit de konusu var. Lan basta bende dedim anasini satim kimse bise yapmioo diye. İyice kezbanlara like attim bi bokluk var diye yok kimse geri donus yapmadi. Biraz oncede tescilledim.

Ya face ayarlarinda yada telefon aktovasyon kisminda bug oluo sanirim. Bazi kullanicilarda varmis bu

Ayrica size yapilan tiklarsa gelmiyor. Yani sadece resminiz var o kdr baska bi ise yaramio.

Su dediğin umudum oldu be 1 tane bile like yok lan bende. Nasil duzelicek bu bug

Umarim bugdur jagdgdjjgds yoksa kopruden aticam kendimi herseyi denedim yok olmuyor
Sosyal ağlarda paylaş

mehhh, peki madem

-Alt üst yaş aralığı ve mesafeyi nekadar yapıyosun?
-Toplamda kaç resim koydun, neler ağırlıkta, tumblr resmi ne bi de olm, blog deil mi orası?
-Açıklama olarak bişey girdin mi? Sezgisel değerlendirmen sonucu bunun pozitif bir etkisini hissettin mi? yoksa aksine avın dikkatini dağıtan gereksiz birşey midir?

bunların cevaplarına dair ayrıntılı raporunu sabah masamda görmek istiyorum, tişikkirlir
Sosyal ağlarda paylaş

yaş aralığı 18-55 aga kısıtlamam yok sdfs. mil de 100 mil

açıklamaya sadece okul yazdım. toplamda 3 resmim var. tumblr erkeği fotosu derken böyle şey işte fazla dikkat dağıtmayan sadece tipinin rahatça görülebileceği renkleriyle oynanmış cool poz sdfs

tumblr man yazınca çıkanlardan biri mesela sdfds.

3 resmimde de tipimi suprizsiz anlaşılacak halde koydum. yani resimde güzle çıkmış gerçekte şişman ya da profil resmini sağ tarafa atıp eşleşince diğer fotolarını görüp kaç kaç yapmıyorlar sdfs

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...